Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sürgős! Mikor induljak a...

Sürgős! Mikor induljak a korházba?

Figyelt kérdés
40+6 hetes terhes vagyok.Ma elment a nyákdugó reggel.Azóta görcsölgetek.Van hogy 10percenként van hogy több.Van hogy erősebbek van hogy gyengébb.A párom szerint menni kellene ,de félek elküldenek mert ez még nem az.Második baba,de az elsőnél korházban inditották.
2017. jan. 30. 17:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem folyt el a magzatvíz akkor várhattok

Nézd milyen időnként jönnek

5 perces fájásoknál irány a kórház

2017. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

A nyákdugó nem számít, csak ha elfolyik a magzatvíz, vagy 5 perces fájások vannak, akkor indulás. :)

Könnyű szülést!

2017. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
10 percesekkel még felesleges lenne. Lehet 1 óra múlva már 5 perces lesz de én pl innen kb 12 óra múlva tudtam indulni, mert addig rendszertelen fájásaim voltak. Zuhanyozz le, segíthet a fájások rendszereződésében. Könnyű szülést!
2017. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 piroska és a farkas ***** válasza:
48%
Hát én nem biztos, h várnék. Unkább legyél ott " feleslegesen", minthogy ne érj be időben. Nekem reggel 9 tájékában kezdődtek a fájások, de csak kb 20-30 percenként, ki is mentünk sétálni. 11 körül mentőt hívtunk, pedig nem voltak még 5 percesek, sőt, rendszeresek sem. 11.45- re értem a kórházba, egy óra múlva felsírt a kisfiam. A szülésznő alig akarta elhinni, azt hitte, még több óra van. Én is...Utólag ijesztő volt belegondolbi, h mi van, ha nem hívunk mentőt.
2017. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Egyébként az első babát egy héttel túlhordtam, ez a baba 6 nappal hamarabb jött, vmi anyai megérzés volt, h mentőt kell hívni. Könnyű szülést kívánok!
2017. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Csak ha túl korán mész, sokkan nagyobb esélye van, hogy beavatkoznak és/vagy császár lesz a vége. Én is várnék 5 perces fájásokig vagy magzatvízig. Feltéve, hogy közel és jól megközelíthető helyen van a kórház. Ha fennáll a veszélye, hogy 1 órát ültök a dugóban, inkább ne várjatok.
2017. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mennyire van messze a kórház.

Én pl. Pest melletti településen lakom, viszont Budán a Jánosban szültem 2x. Nekem a dokim a második előtt a lelkemre kötötte, hogy 10 percesekkel tipli a kórház, mert az első szülés gyors volt (tokkal vonóval 7,5 óra)...igaza lett, a második az első fájástól a pici felsírásáig 4,5 óra volt.

Ha zuhanyzásra nem múlik el a fájdogálás, én bemennék a helyedben.

2017. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Teljesen elmúltak a fájások.Baba mocorog rendesen.Reggel megyek nstre,meg amnioszkopiára.:S
2017. jan. 30. 20:23
 9/34 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi, hogy mi volt, mi lett végül! ;)
2017. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nekem az bevált legutóbb, hogy akkor indultunk, amikor már "utáltam a világot". Ez nagyjából egybeesett az öt perces fájásokkal. (tehát öt perc két fájás közt és a fájás is kitart legalább fél percig) Még így is 4 órát töltöttünk a kórházban
2017. jan. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!