Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tágulásos vérzés után mennyi...

Tágulásos vérzés után mennyi idővel jön általában a baba?

Figyelt kérdés
Élénk piros vérzésem volt, bementünk kórházba, de azt mondták, hogy csak tágulásos vérzés, 1 ujjnyira vagyok nyitva. Az nst nem mutatott fájásokat, úgyhogy azt mondta az orvos, hogy a ma és az 1 hét múlva között bármi lehet. Mégis érdekelne, hogy vannak tapasztalataitok, hogy leggyakrabban ilyenkor mennyi idő múlva jön a baba?
2023. aug. 31. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs tapasztalatom, mert előbb folyt el a magzatvíz, és utána jelentkezett tágulási vérzés.

Két barátnőmnél az egyiknek aznap reggel kezdődött, és este már meg is szült, a másiknak a hét közepe felé kezdődött és vasárnap szült.

2023. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy szombat reggel ment el a magzatvizem, ès lett tàgulasi vérzèsem. Kedd kèső este lett meg a gyerek, oxys rásegìtèssel.
2023. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton vérzés+1 ujjnyire voltam.

Semmi nem lett így kedden indítottak terminus túllepés miatt.

2023. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
39. héten délelőtt jelentkezett, este mentünk be, hajnalra született.
2023. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
10 órával később, de a tágulásos vérzés már az aktív vajúdás idején volt.
2023. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nekem is az elsővel csak az aktív vajúdásnál kezdődött, de most eléggé vérzek, bőven kell a betét, görcs viszont csak annyi van, mint amennyi napok/hetek óta. De szerintem ha ilyen erős, akkor nem fogom sokáig húzni. Legalábbis remélem. :)
2023. aug. 31. 15:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ezzel azért indulnék. Nekem csak minimális rózsaszínes volt. Elég volt egy tisztasági...
2023. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Voltam bent, és azt mondták ugyanerre az erősségre, hogy tágulási vérzés. Csináltak nst-t is, vizelet és vérvizsgálatot, a baba teljesen rendben van. Azt mondták, hogy csak akkor kell visszajönni, ha nagyon erősen vérzek (ha lepényleválásra gyanakszom) vagy ha ott tart a szülés, hogy aktuális a kórház.
2023. aug. 31. 17:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor addig is kitartás, de valami elindult, az biztos.🙂
2023. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mennyire erős most a vérzés? Egészségügyi betét kellett, vagy esetleg már Tena inkontinencia betét?
2023. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!