Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esetleg itt anyuka aki...

Van esetleg itt anyuka aki idén április 4-9. e között szült a ceglédi kórházban? Hátha ismerjük egymást:-)

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sziaaa!Ceglédi vagyok de én ápr.30.-án szültem!:)Te Ceglédi vagy?
2010. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia.sajnos nem vagyok ceglédi és mivel még sajnos nem is egy időben szültünk szerintem biztos nem is ismerjük egymást...csak sajnos az ott bent lévők közül senkinek sem emlékszem a teljes nevére,tel.szám csere nem volt,gondoltam hátha jelentkeznek.baba jól van?:-)
2010. okt. 17. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Énis így jártam sem a nevüket nem tudom sem a telefonszámukat!:( Jól van köszönöm:)kisfiam van:)neked?jól vagytok?kinél szültél?természetes úton vagy császárral?sajnos engem császároztak faros volt a baba!:S de nagyon megérte:)
2010. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nálam is bonyolult volt a helyzet,mert mikor lekerültem akkor a Jakobovics doki volt lent,majd jött közben a Pusztai,végül az Albu doktor maradt aki császározott mert nem volt rendesen befordulva a pici és a szívhangokkal is gondok voltak,de már minden rendben.jól vagyunk köszönjük...:-) te kinél szültél?fogadott orvosod volt?
2010. okt. 18. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem a Jakubovics volt:S nem szeretem azt a dokit, nem volt fogadott orvosom és végig abban reménykedtem hogy csak ne ő legyen!de ő volt:( hát nem vagyok megelégedve vele mégha csak rágondolok összerándul a gyomrom:S és te helyre jöttél már?szép a sebed?hogy hivják a babádat?:)
2010. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én sem voltam megelégedve vele,sztem nem ilyennek való!!!Zsoltinak hívják.tiédet?igen ,már szépen begyógyult,bár szenvedtem sokáig vele...
2010. okt. 18. 18:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis sokáig szenvedtem vele:S az én fiam Dominik!hová valósi vagy?hogyhogy Cegléden szültél?
2010. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ceglédberceli vagyok és azért ott mert oda tartozok,nem akartam flancos klinikára menni
2010. okt. 19. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem!hát igen minek a flancolás?semmi értelme!a baba a lényeg az meg ittis ottis megszületik:) sok egészséget kívánok nektek!és sok boldogságot:)
2010. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez így van:-) én is viszont kívánom nektek,vigyázzatok magatokra:-)
2010. okt. 20. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!