Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor az orvos vagy a kórház...

Amikor az orvos vagy a kórház "erőlteti" a vbac-et, az többnyire sikeres szokott lenni vagy sürgősségi császárral végződik?

Figyelt kérdés

Ha az anyuka belemenne egy program császárba, vagy megpróbálná a vbac-et, de nem ragaszkodik hozzá mindenáron.


Mindenhol csak olyat olvasok, hogy az anyuka szembemegy mindenkivel, és még szülés közben is ki kell állnia azért, mert természetes szülést szeretne.

De mi van akkor, ha ez nem ennyire fontos neki, és lesz ami lesz alapon max megpróbálja, mert ez a kórházi protokoll? Olyankor inkább sikeres lesz a vbac vagy nem?



2023. szept. 12. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 14 hónap különbség volt a 2 szülés között. Az első sürgősségi császár volt, a gyerek nem élte túl (mielőtt valaki belém köt, hogy milyen gyakran potyogtatom a kölyköket ). A másodiknál végig császárra készültem a rövid idő miatt is, plusz mellső fali, mélyen tapadó méhlepény volt. A szülés napján közölte az ügyeletes orvos, hogy semmi sem indokolja a császárt, természetesen kell szülni. Megpróbáltam, nem jött össze. Már tolófájásaim voltak, amikor betoltak a műtőbe. A főorvos mondta a rezidensnek, hogy nem tudott volna megszületni a gyerekem természetes úton.
2023. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És nagyon sajnálom a veszteséged! 😞 Megkérdezhetem, hogy mi történt az elsővel, amiért nem élte túl? Túl korán jött vagy orvosi műhiba miatt? Borzasztó, hogy a mai világban ilyen történhet. Pont az a lényege a császáros szülésnek, hogy életmentő.
2023. szept. 12. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire császár lesz
2023. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!