Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lett volna esélyem megszülni...

Lett volna esélyem megszülni a babát természetes úton,vagy lehet az orvos már csak fáradt volt és egyszerűbb volt a császár neki?

Figyelt kérdés

Éjfélkor indult meg a szülés

Fogadott orvosom nem volt

Ertesitettek az ugyeletes orvost,4 ora elteltevel teljesen kitagultam,mar csak meg kellett volna szulni a babát,azt a bizonyos kakiló erzest nem éreztem.Csak jottek a fájások.

Oxitocint kaptam,nekem innentol lettek a fajasok elviselhetetlen szinten mar.

2x nyomtam semmi

Harmadjara bejott egy masik orvos is

Az egyik a hasamba konyokolt a masik pedig lentről probalt segíteni itt egymas utan 4x probaltam meg nyomni de ujra semmi

Picit megindult de mondta az orvos h erdekes,olyan mintha vissza menne (ezt a masik orvosnak mondta)


Felalt,legyintett egyet es annyit mondott irany a műtő



Egeszsegbe haza ertunk mindketten.

De vajon tenyleg indokolt volt a csaszar?


2023. szept. 16. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Belegondolva, hogy ha már a kitolásnál vagy 10-30 perc alatt kint van a baba egy normál szülésnél, addig a császárnál több mint egy óra, mire összestoppolják a hasadat, és utána az orvosnak még meg kell írni a mûtéti összefoglalót is, kétlem, hogy ez lett volna az oka.
2023. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad le, hogy a baba nem tudott kijönni belőled.


Akkor mi a kérdés?

Hagyják benned? Mindketten meghaltatok volna.

2023. szept. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a leírás alapján egy igazságügyi orvos szakértő sem tudna mit mondani, a laikus gyakoris műkedvelő anyukák meg pláne nem.
2023. szept. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Meg volt az esélyed, de valami miatt nem sikerült. Ne ezen rágódj... a lényeg, hogy mind a ketten jól vagytok! 🙂 Az, hogy császár lett és nem természetes, semmit sem jelent, így volt a legbiztonságosabb mind a kettőtök szamára. Akitől meg később esetleg meg fogod kapni, hogy a császár nem szülés 🙄, az csakis őt fogja minősíteni nem téged!

Inkább koncentrálj a babádra és a gyors felépülésedre!

Minden jót kívánok nektek!

2023. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj. A legnehezebb teher a gondolatok a fejünkben.
2023. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy a köldökzsinór a nyakán volt és visszatartotta szegényt.

Most komolyan az a lényeg, hogyan szült valaki? Örülj, hogy él a gyereked.

2023. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Dehat a császár nem szülés, ez nem bántás ez tény. A szülés egy folyamat, egy cselekvés sorozat amit a szülő nő csinal. Hasi műtét el nincs aktív részvétel, az egy műtét aminek következtében a babat kiveszik. Ez így van ezen nem kell megsertodni.
2023. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a záróban leírva, hogy miért kellett császár? Hogy a nyakán volt a zsinór, vagy túl rövid volt stb.


Ha lehetséges lett volna a kitolás, de gyorsítani kellett volna, akkor használhattak volna vákuumot. Ha csak az lett volna a szempont, hogy gyorsan és egyszerűen vége legyen.

2023. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A szülés az a folyamat, amikor a baba világra jön. Teljesen mindegy hogyan.


Va olyan kifejezés is, hogy “császármetszéssel szült”.

2023. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es a hetesre volt reakció.
2023. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!