Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan ,hogy természetes...

Van olyan ,hogy természetes úton, fájdalomcsillapítás nélkül de mégis fájdalommentesen szül valaki?

Figyelt kérdés
Annyi a horror,negatív történet. Jó lenne egy kis pozitívat is olvasni.V

2023. jún. 22. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2023. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom.

Vajúdáskor nagyon sok dolog indul be bent, ez pedig nem kellemes.

Mondjuk van az a tudat állapot, amikor már kb semmit nem észlelsz, nekem ez a kitolás fázisa volt, de előtte a vajúdás az katasztrófa. :D

Kértem, de nem kaptam fájdalomcsillapítót.

2023. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Èn màr hallottam ilyenről. Nem gyakori, de előfordul. De ahhoz kell az együttműködő egészsègügyi szemèlyzet, aki hagy szülni.
2023. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második szülésem majdnem ilyen volt, nagyon gyengék voltak a fájásaim, 3 óra alatt rendszereződtek 11 percről 2 percre, de annyira nem fájt, hogy el sem akartam indulni mert nem hittem, hogy ez már a szülés (az elsőnél POKOLI fájdalmaim voltak, ugyanezt vártam). A férjem erősködött, hogy induljunk már el mert szerinte ez már tuti az, legalább nézzen rám valaki. Bementünk a kórházba, ahol kiderült, hogy már eltűnt a méhszáj, azonnal mentünk szülni, semmit nem kaptam, de még egy branült sem, még ekkor sem fájt elviselhetetlenül, kb 10/6, negyed órával később már babáztunk. Szóval nem azt mondom, hogy fájdalommentes volt, de kíméletes az egyszer biztos.
2023. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Keresgess otthonszüléses sztorikat. Ha nem is teljesen fájdalommentes, de abszolút szép élmény, amit jó érzés megélni.
2023. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért hallassz annyi horror sztorit mert az is. Foleg az elso.
2023. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen fájdalommentes szülés szerintem nincs. Azt hiszem, a hipnoszülés lesz a kifejezés, amit keresel.
2023. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, mégiscsak kijön belőled egy ember!
2023. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a durva részre teljen kiesett mindkét alkalommal ezért mondhatni fájdalom mentes volt 🙈

A férjem szerint hörögtem és szidtam az összes szentet de én nem emlékszem rá 😀

2023. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen, 2 ismerősöm is így szült. De koraszülött babákat...

Nem lehetett már visszatartani, teljesen ki voltak tágulva, amiből semmit nem éreztek. Tolófájás sem volt, az orvos mondta, hogy mikor lehet nyomni.

2023. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!