Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a szüléstől, ez...

Nagyon félek a szüléstől, ez lehet a meddőségem oka mivel vizsgálatok szerint minden oké. 24 vagyok. Szeretnék babát de megrekedtem itt pszichésen. Sorstársakat találok itt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 12:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha hamarabb beindul a szülés? Ha magánban szülök jön a doki ugyanúgy akit fogadtam?
2023. okt. 1. 22:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Magankorhazban vagy allamiban? Mert allamiban egyáltalán nem jön csak akkor ha éppen ügyeletes..
2023. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Magánban, irtam is.
2023. okt. 1. 22:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Ok. Bocs. Azért kérdeztem vissza mert számomra (meg szerintem az átlagos szült nők körében is) a "maganban" kifejezés azt jelenti hogy egy saját orvos a kezelőorvosok akihez maganban járok de aztán állami kórházban szülők nála szintén maganban.

Én meg a törvénymódosítás előtt szültem szóval nálam az volt hogy végig jártam egy orvoshoz maganban aztán meg is szültem vele egy proszto állami kórházban. (Ezt kétszer )


Most már ugye ilyn nincs. De.. sztem hiába jársz magankorhazba akkor sem garantált hogy az orvosod lesz benn mert rá is uaz a törvény vonatkozik. Gondolom ha ügyeletes volt és utána pihenoje van akkor nála nem fogsz tudni szülni.


Igazából amúgy sztem kb mindegy ki van ott mert szülni neked kell de én megértem ha ez sok. Akkor lehet neked más utat szánt a sors

2023. okt. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egyébként vannak kiskapuk a saját orvossal való szülésre, nekem ezt az orvosom mondta, illetve ismerősnél így is volt. pl. a programozott császár egy tipikus példája a kiskapunak, nyilván erre kell hogy legyen megfelelő ok. de ez lehet az is, hogy a pszichológus kiállítja, hogy félsz a természetes szüléstől, így a császármetszést javasolja. így csak olyan orvost kell találnod, aki bevállalja, hogy ő csinálja, illetve a kórház is engedi.

a másik, amihez azért szerencse is kell, hogy akkor induljon be a szülés, amikor ügyel az orvosod. elvileg nem mehetne hozzád a szülésre, de ha lepapírozzák a többi bent lévő dokival, hogy ők máshol voltak, nem tudtak menni hozzád, akkor mehet ő is :) de ugye ezt is be kell vállalnia az orvosodnak. meg épp akkor kell beindulnia a szulesnek is 😁

2023. okt. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!