Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként hogy...

Egyedülálló anyaként hogy boldogultok? Mennyire nehez anyagilag és pszichésen?

Figyelt kérdés
Hány gyerekkel maradtatok egyedül?
2019. nov. 10. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Anyagilag nem probléma, nem keresek rosszul, és a férjem (bocsánat, hamarosan volt férjem) is úgy áll hozzá, ahogy kell, szóval ilyen téren nincs probléma.

Az nehéz, hogy a mindennapokban egyedül kell mindent megoldanom, amit eddig ketten csináltunk, estére mocskosul elfáradok. De azért majdnem mindent megcsinálok ugyanúgy, ahogy korábban, egyedül a főzés nem megy. Nem időm nincs rá, egyszerűen lelki erőm nincs nekiállni, a fene se érti, miért van ez, pedig amióta felnőtt vagyok, mindig főztem, dolgozni is mindig otthonról vittem ebédet. Most nem megy valamiért. De mindegy, ezt a kérdést egyelőre elengedtem.

Egyébként elvagyunk a gyerekekkel, hétről hétre könnyebb, közben vannak kiemelkedően jó napjaim, és nagyon rosszak is, de ahogy múlik az idő, a rosszak már egyre kevésbé borzasztóak.

Mindettől függetlenül nagyon hiányzik a férjem. De már képes vagyok nem rá gondolni állandóan és el tudok felejtkezni erről az egész helyzetről, ha elfoglalom magam.

2019. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Haaat inkabb jobb lett mint rosszabb.

Kimondottan konnyebb lett az eletunk. Szinte nincs veszekedes feszultseg

Anyagilag is jobb lett a helyzet.

Szoval a merleg inkabb plusz mint minusz.

Az elso honap volt rossz de gyorsan regeralodott a kiscsalad.

Most meg h nagyobbak plane konyebb 🙂

3 gyerek van

2019. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Szívesen elolvastam volna az első kommentelő okos hozzászólását majd küldtem volna el jó messzire. De jobb is,hogy már törölték!


Terhesen maradtam egyedül (az okát nem írom le...a lényeg, hogy a gyökér apja helyett őt választottam) Ha valaki jönne a felcsináltattam magam és szegény pasi dumával akkor az mehet is tovább. Mert nem ez a sztori.


Szóval nagyon jó munkahelyem volt így most sincs gond az anyagiakkal,mert megkapom azt a fizut amit anno is kaptam kézhez.Lakásom van ,azért mondjuk keményen meg kellett dolgoznom anno és áldom az eget,hogy nem adtam el,mikor odaköltöztem a kedves apukához. 4 hónapos a fiam,pszichésen tökéletesen vagyok mert ő a mindenem,azért fogok dolgozni hogy neki jó legyen. Bölcsibe nem adom,így 3 éves koráig maradunk itthon, mert tudok itthonról is dolgozni majd.De egyelőre még én sem szeretnék,mert 24 órából 25öt igényel.

Én a szerencsésebbik egyedülálló anyukákhoz tartozom gondolom,de nekem mivel régóta tervben volt,megteremtettem előre a dolgokat.

2019. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: egy kis nyomi volt, aki azt gondolta ide jön és bele rúg még egyet abba aki hagyja, de velem igen rossz lóra tett.Aztán írt privátban,mintha nem is ugyanaz az ember lenne, hogy "mi történt, mesélj!" És gondolta, hogy majd hülye leszek és nem tűnik fel...

2019. nov. 11. 06:19
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze 😁

Gondolom az se te vagy aki írta privatban ,hogy akarok e szeretkezni. Mindegy ezeknek,csak lyuk legyen és ne legyen benne egér 😁

Ja azt nem írtam nekem is van lakásom, házasság előtt szerzett külön vagyon ( igen huszonévesen) akkor lehet, hogy még egy ilyen magad fajta lúzer is összejön, nem kell beérnem egy csövessel??? 😁😁😁

2019. nov. 11. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
3%
Lányok! Küldtök magatokról bikinis képet nekem? Légyszíii!
2019. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!