Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 15-20percenkent jöttek rám az...

15-20percenkent jöttek rám az éjszaka fájások amik nemazok a nagyon erősek, de még is erősnek mondhatni .. ezek a fajasok joslo fajasok lehetnek? Azok is tudnak így fájni? Ma reggel is volt mar 3fajasom de idot most nem neztem..38+5hetes vagyok

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 08:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj, esetleg zuhanyozz le meleg vízzel. Ha elmúlik jósló, ha nem akkor inkább méregesd az időt.
2023. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan erősek voltak, hogy nem tudtam bealudni kettő között, ráadásul 5 percig is lementek, rendszeresek voltak, de csak jóslók voltak. Pedig biztos voltam benne, hogy ez már az. Az igazinál olyan erősek voltak, hogy az 5 percesnél már térden szuszogtam.
2023. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, és nekem a jóslók nem múltak el melegvízre, sőt sűrűsödtek. Az orvos azt mondta erre, hogy nem mindig működik a meleg vizes módszer. Tudom, ettől nem lesz könnyebb megállapítani, hogy fogsz - e ma szülni, csak mondom, hogy van ilyen.
2023. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha sűrűsödnek és rendszereződnek a fájások, akkor ez már az lesz. De előtte akár napokig is lehetnek ilyen 10-15 percesek sajna. Tudom, ez nem jó hír, de próbálj meg lazítani, zuhanyozni és felkészülni lélekben, hogy nem sokára együtt lesztek. Szurkolok, kitartás!
2023. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező babázik már, talán. Kérdező lassan már, szülni fogsz. A héten, a picur ki jön. Pihenés, séta, zuhany a jóslót el mulassza
2023. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Elég rendszertelen a fájás de vannak.. Örülnék neki ha napokon belül már babazhatnek 🥰
2023. okt. 6. 11:05
 7/39 anonim ***** válasza:
39. Hétig még meg fogsz szülni, 40. Hétig nem viszed. Gyors és könnyű szülést. Ügyes leszel. Napokon belül, babázni is fogsz.
2023. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Úgy legyen ahogy írtad 🙏🤗 köszönöm ☺️
2023. okt. 6. 12:41
 9/39 anonim ***** válasza:

7# és 5# válaszoló voltam. Szívesen

Sok sikert és kitartást kívánok és sok boldogságot kívánok

2023. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) most azt tapasztalom, h a feher fehérneműmön halvány barnas folt lett ...lehet, hogy a nyakdugo fog elmenni?
2023. okt. 6. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!