Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bababarát kórházakban alhat...

Bababarát kórházakban alhat velem egy szobában a pici szülés után, vagy mindenképpen elviszik őt első éjszaka hogy tudjon az anyuka pihenni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
0/24ben veled van
2023. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bababarát kórházban kimondottan veled lehet! Sőt, ha ki mered tolni a csecsemőosztályra megőrzésre, mert mondjuk zuhanyozni akarsz, még csúnya megvető tekintetekkel és beszólásokkal is találkozhatsz.
2023. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Második naptól velem volt sőt mivel nekem nagy volt a stresszhormonszintje azt javasolták kis öblöt hajtogassak neki a köntösömből és mellettem aludjon
2023. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veled aludhat. Nem tudom, hány kórházra jellemző még, hogy elviszik.
2023. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhol veled van.
2023. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Tőlem megkérdezték, hogy elvigyék, szeretnék-e pihenni, vagy hozzák be?

Hulla voltam, hajnal 4 volt, kértem, hogy maradjon első éjszaka a csecsemő osztályon. Azt hittem akkorát fogok aludni, mint a bunda, ahhoz képest reggel 7-kor már ott topogtam a csecsemő osztály ajataja előtt, hogy kérem a kisfiam.

Aztán úgy, hogy már velem egy szobában volt, úgy mar tudtam aludni majdnem 5 órát :)

2023. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Már nincs olyan opció, hogy anyuka pihenhessen. Ha épp 48órája nem aludtál, mert volt egy hosszú vajúdásod, akkor így jártál.🤷🏼‍♀️Le ne mert adni 1 órára se, mert sza@ranya vagy.
2023. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is végighallgattam szülésfelkészítőn állami kórházban. Ők csak ringatni tudják, így ha nagyon sír, akkor odaadják.


Az anyukák meg úgysem tudnak pihenni se gyerekkel se gyerek nélkül, mert szülés után túl magas az adrenalin szintjük, második este meg úgyis azon aggódnának, hogy az ő gyerekük sír-e. Úgyhogy mindenkinek odaadják.

2023. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
8-as vagyok. Két kivétel van, ha annyira későn ért véget a szülésed (hajnalban), hogy az aranyóra vége az hajnal vége (és biztos a saját rosszindulatom beszél belőlem, de ebben az esetben kora reggel nem kopognak be hozzád az orvosi vizsgálatig a babával, mert nekik kevesebb meló, ha reggel vizit előtt nem kell még szoptatást magyarázni), a másik, ha az anyuka intenzíven van.
2023. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bababarát kórhazban szültem, tolták utánam a babát az osztályra. Maradhatott volna, de annyira rosszul voltam, hogy nem tudtam stabilan megtartani. Én kértem hogy vigyék el kicsit. Pár óra múlva újra hozták, amikor rendbejöttem. Utána végig velem volt, mentem vele oltásra, vizsgálatokra is.
2023. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!