Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiabáltatok szülésnél a...

Kiabáltatok szülésnél a férjetekkel vajúdás kor, hogy senki ne érjen hozzátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 20:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

2. Vajúdás alatt, elküldtem halkan a pocsbe a férjenm, hogy most egy kicsit hagyjon békên..


A wc-n ülve szenvedtem êpp, és bejött..

Kellemetlenül èreztem magam tôle.


Amùgy nem kiabàltam.. semmi ilyesmi..

A vesegörcs jobban fàja szülèsnèl.. vagyis èpp annyira, de az egyiknek van èrtelme, a màsiknak nincs…


3- szor szültem hüvelyi ùton 4 gyereket.

2023. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kiabáltam senkivel, csak sírtam, hogy nagyon fáj.
2023. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%

Újabb okos kérdés Badboytól...

Benn sem volt a férjem, és senkivel sem kiabáltam.

2023. okt. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem kiabáltam senkivel. Nem vagyok állat.

Igen, veszettül fájt, de az ordítás nem segít, csak az erődet veszi el.

2023. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
A barátnőm mesélte, hogy amíg nem mentek a szülőszobára, mellette annyira ordítozott egy nő, hogy nem tudott magára figyelni, meg a saját testére koncentrálni. Teli torokbol káromkodás, fenyegette a férjét, hogy megöli, ilyenek.
2023. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%

14, persze, úrinő összeszorított lábakkal csendben vajúdik, hogy nehogy terhére legyen a vilagnak, mi?

Aki tudja tartani magát, és ésszel tud gondolkodni hogy mi lenne célszerű és mi nem, mialatt a kínok kínjat éli, annak nem is faj igazán.

2023. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Megnéztem volna hogy sóhajtja ki bármilyen úrinő, azt a másfél órája tartó egybefüggő brutál fájdalmat, amit én 19 óra vajúdás után még átéltem a jó magas cseppszámon csepegő oxitocintól. Bocs, hogy nem tudok tökéletesen szülni 😂 Taníts, mesterasszony, hátha legközelebb jobban megy. Üdv, egy állat.
2023. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 8 órát vajúdtam és sürgősségi császár lett a vége. Nem tudom hol tartottam a fájásokkal és a tágulással, de már erős a fájás, de annyira nem hogy kiabáljak.

Viszont attól hogy én vagy más nem kiabált, attól Y kiabálhat vagy eshet jól neki más.

Nekem például az agyonsztárolt kádban vajúdás szörnyű volt. Azt hittem elájulok, nem kaptam levegőt, kényelmetlen volt a póz, de a fájdalmat nem csökkentette semennyire. Mindenkinek más esik jól.

2023. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
32%
13. vagyok, köszi a lepontozást, nem tudtam, hogy bűn a magasabb fájdalomküszöb és tilos nem leordítani az eüs csapatot :D Igérem, a következő szülésemnél ordítok majd, mint a sakál, csak hogy itt felpontozzanak a nagyokosok :D :D :D
2023. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

20. A kérdező pasi. :D Valami huszonéves csóka, aki arról álmodozik, hogy felkoppint egy 40 pluszos nőt, de úgy látszik, nem jött össze neki az elmúlt egy évben. Tavaly is itt nyígott, de pont egy éve ezt írta nekem priviben: "Válaszolo: nem maradt bennem semmi kíváncsiság. Minden kérdésemre amit gyakorin kiirtam megkaptam a választ.Keveset gyakorizok,mert nincs értelme a fogalmazásom miatt sem.Sok kérdésemnél veszőkkel,névelőkkel és elírott szavakkal felismerhető minden. Eltünök már terheség,szülés és gyerekválalás nevelésből ,gyakori oldalrol. nem lesz váalszolás,ki irás,és kiemelés sem"

Hát nem mondanám, hogy tartja a szavát a szerencsétlen :D

2023. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!