Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány napot kell...

Szülés után hány napot kell bennt maradni a Kenézyben? (Debrecen). Mi van ha szerdán vagy csütörtökön szülsz?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan esetre gondolok,ha nincs semmi különösebb probléma
2010. febr. 2. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem vasárnap 13.15-kor császároztak s szerdán délelőtt hazaengedtek, mivel minden rendben volt velünk.:)
2010. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szombat délelőtt császár, szerda délután jöhettünk haza.Úgy tudom a hüvelyi úton szültek egy nappal hamarabb mehettek.
2010. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


4 napot kell bent tölteni, ha nincs semmi gond. (én kedd éjszaka szültem, szombaton jöhettünk volna haza, csak a kislányom besárgult, így vasárnap délelőtt engedtek haza minket).

2010. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerdán hajnalban szültem egy vidéki nagyvárosban, szombat délben már itthon voltunk :)
2010. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Péntek délután és szerda reggel jöttünk haza császárosak voltunk. Egyébként 4 nap.
2010. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én csütörtöki napon szültem délután és vasárnap engedtek volna már haza de a kislányom besárgult és igy csak hétfőn mentünk haza.

2010. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!