Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet természetes úton szülni...

Lehet természetes úton szülni ha náthás vagyok?

Figyelt kérdés

Lányom most kezdte az óvodát, én pedig kb 5 hét múlva szülök. Mivel lassan egy hónapja vele együtt enyhén ugyan, de náthás vagyok, meg köhögök, kezdek aggódni hogy mi lesz ha szüléskor se vagyok teljesen jól.

Lányomat természetes úton szültem, nagyon szeretném ezt a babát is. Ugye engedik, nem akarnak majd császárt?

Vitaminokat szedünk, annyit ér hogy nem dönt le a lábamról. Bölcsibe is járt egy darabig, ott is ez volt hogy én is mindig elkaptam tőle, pedig azelőtt sose voltam beteges típus.



nov. 8. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Influenzásan szültem természetes uton. Senkinek nem kívánom, de fel se merült a császár.
nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nátha miatt nem fognak megcsászározni, ebben biztos lehetsz.
nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Még lázasan is lehet, bár persze szívás.
nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogyne. Miért ne lehetne?
nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Milyen vitamint szedsz?
nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Persze hogy szülhetsz természetesen.

Barátnőm covidosan szült, lázzal. Ott sem merült fel a császár.

nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm!
nov. 8. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Addigra az is lehet, hogy influenzás nem leszel. Lehet, betegen szülni.
nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, simán. Max. akkor kerülne képbe a császár, ha valami súlyos fertőzése lenne a kérdezőnek, magas lázzal és a gyerekkel együtt veszélyben lenne az élete.
nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!