Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárért többet szokás...

Császárért többet szokás adni, mint természetes szülésért?

Figyelt kérdés
A dokimnak nincs 'tarifája', 8000 Ft egy magánrendelés, az első (császár) szülésért 50ezret kapott, most lehet, hogy csak 30-40 ezret tudunk adni. Sajnos megint valószínűbb, hogy császár lesz.
2010. okt. 19. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem császár lett komplikáció miatt, de eredetileg nem arra készültünk. Így ugyanannyit adtunk a dokinak, mint amennyit természetes szülésért is adtunk volna.
2010. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ügyeletes doki csinálta, és 20 ezret adtunk neki (nagyon rendes volt, utána is többször benézett hozzám, érdeklődött, visszajött kiszedni a varratomat, pedig 20 ezer tényleg nem sok). Amúgy fogadott szülésznőm volt, csak vele szültem volna, ha nincs komplikáció. Egész éjjel a vajúdás alatt velem volt, neki 40-et adtunk.
2010. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!