Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyek a kórházba?

Mit vigyek a kórházba?

Figyelt kérdés

Terveztem 3 hálóinget, 2 leggingset, 3 pólót , 1 két részes hosszú pizsamát+ egy köntöst vagy meleg kardigánt mint ruhanemű.Ez így jó? Semmi listát nem kaptam egyenlőre.

( meg persze fehérnemű, törölközö, betét, tisztálkodási szerek, papucs)


2023. nov. 13. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hálóinget vittem. Az egyikben szültem, a másikba a szülés utáni zuhanyzásnál bújtam bele.

Ahogy osztályra kerültem, ott már öltöztem is át, szoptatós top, rövidnadrágba. 2-2-t vittem, bőven elég volt.

Köntös felesleges,dög meleg van kb minden csecsemőosztályon.

2023. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak haloingeket vittem,meg köntöst .valamint azt a ruhát amiben hazajöttem

Nem vittem külön ruhát az ottletemre.

Bőven megfelelt a haloing.

2023. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én csqk hálóinget meg köntöst vittem. Illetve pants nadrágpelenkát, mert az első napokban olyan erős a vérzés, hogy valóban az kell. Az meg leggingssel igen furán nézne ki. De akkor nyáron szültem, abba a ruhában mentem haza amiben jöttem.

Most télen fogok szülni, nagyjaból ugyanezt tervezem, bentre köntös, hálóing meg pelenka, haza meg amiben megyek. Ha összekenem akkor Párom hoz masikat.

2023. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pólóban és leggingben voltam, sokkal kényelmesebb volt mint a hálóing. De napi 2-3 váltás mindkettő után kellett mert egy az hogy dögmeleg van bent, meg a hormonok miatt izzadtam mint egy ló
2023. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!