Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan és mit vigyek a kórházb...

Hogyan és mit vigyek a kórházba februári szüléshez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit és hogyan pakoljak, vagy vásároljak. Tudnátok nekem segíteni egy listát írni hogy ki hogy és mit vitt téli szüléshez a kisbabájának a kórházba és hogy az elegendő volt e? Vagy a kórház ahol szülsz ad egy listát? Vagy ez hogyan működik.Jelenleg a 3.hónapban vagyok a jövőhéten van idöpontom a kórházba " regisztráció" céljából.
2023. júl. 30. 17:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%

Remélem a karácsonyfát már feldíszítetted...


Jóasszony, július van... Egyrészt (szívből kívánom amúgy) jussatok el épségben februárig...

Adni fog a kórhaz listát.

2023. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Még a 12 hetet sem érted el....
2023. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

14 hetes leszek holnap.De örülök hogy mindenki ennyire segítőkész ezen az oldalon.Nem terveztem holnap bevásárolni, ötleteket gyűjtök.

Számoljunk mielött beszólunk szerintem.

2023. júl. 30. 18:24
 4/43 A kérdező kommentje:
1 es mindenesetre eröltetett pozítívum árad belőled.Mindenkinek ezt így kívánod ha terhes valaki a közeledben? "Hogy juss el odáig"
2023. júl. 30. 18:27
 5/43 anonim ***** válasza:
58%

Igen, így. Miért, szerinted hogy kellene?


...3. hónapban a 14. héten...

2023. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
87%
Nagykabát, kesztyű, sál, sapka. A többiben segítségedre lesz a kórház.
2023. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a 14. hét a negyedik hónapban van. ;) Kb. fél éved van még, próbáld kicsit lekötni mással a figyelmed; nem kell még eldöntened, hogy mit viszel a kórházba. Ha mindent megcsinálsz most, akkor nagy pocakkal unatkozni fogsz. :) Nagyon boldog babavárást kívánok és hozzáteszem, megértem a lelkesedésed! Első baba?
2023. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

1-nek igaza van


Dolgozz...foglald le magad...

2023. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
3 hónapban vagyok MA.Holnap a 14.hetet kezdem az az a 4.hónapot.De köszönöm hogy ebbe köttök bele meg a beszologatás megy.Dolgozom, lefoglalom magam.Csak érdekel, ennyi.Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Igen első baba, köszönöm 7es.
2023. júl. 30. 19:33
 10/43 anonim ***** válasza:
40%

Első baba? 😊

Tök aranyos, hogy így várod, izgulsz, kicsit rápörögsz. Nagyon várhattad már!

Rengeteg listát találsz neten, sok hasznos olvasnivalóval. Ezt a fórumot, a kismamás, facebook csoportokat pedig a saját érdekedben, légyszi felejtsd el. Vagy legalábbis legyél csendes megfigyelő, mert az ilyenek szétszednek. Ennyi örömük van. Én még csak 9 hetes leszek holnap, de várom, izgulok. Holnap beszélek a védőnővel, a dokim meg már tudja, hogy vbac a terv. Nem mindenki savanyú, van, aki izgalommal várja a babát.

2023. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!