Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek vannak ikrei? Milyen...

Kinek vannak ikrei? Milyen ikreket ellátni?

Figyelt kérdés
Milyen volt a kórházban velük? Kaptatok külön szobát? Vagy egy négy ágyasba raktak be titeket? Mit hogy csináltok? Egymást felkeltik? Hogy etetitek? Hogy fürdetitek? Hogy altatjátok? Van kicsit nagyobb testvér? Együtt alszanak? Milyen így az élet? Nehezebb? Milyen babakocsit ajánlatok?
2010. okt. 20. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, igaz már 12 évesek.

4 ágyasban voltunk. Egyszerre szoptattam őket. Mindig volt 1-2 segítségem otthon. A kórházban a kutya se törődött velünk!

Van egy 6 évvel idősebb tesójuk. Hát nem volt könnyű, amíg kicsik voltak.

2010. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kórházban nem volt gond, csak furcsa volt, hogy kettőt kell hozni-vinni. NEm kaptunk külön szobát, 5 ágyas volt, borzalmasan kimerültem, mert kettőt kellett ellátni, plussz a seb és plussz a horkoló szomszéd. Egymást felkeltik, ha már kelni akarnak, de éjjel ha egyik sir, a másik attól alszik, szóval nem zavarják egymást. Egyszerre szoptak, amig nem lettek túl nagyok és ficánkolósak, onnantól csak akkor ettek egyszerre, ha apa el tudta venni, aki előbb kész volt. Különben egymás után. Egymás után fürdenek, a másik addig az ágyban vár, játszik, pihen, sose sirnak ezért. Altatás nálunk egyszerű: le kell tenni őket és kész. Ha még nem álmosak, egymást elszórakoztatják, majd elalszanak. De legtöbbször rögtön alvás. Van nagyobb testvér, 3 évvel idősebb. A nagynak külön szobája van. Jó az élet igy nagyon, nekünk csak azért nehezebb, mert a nagyot sok délutáni foglalkozásra visszük, ami jó szervezést igényel. Nekünk egymás mögötti/szembeni volt, Peg Perego Duette, nagyon szeretem, bárhogy fordithatóak az ülések és amig hordozóban vannak, addig ki se kell őket abból venni, mert hordozóstól rárakható, majd kivehető, majd autóba bepattintható (travel system), szóval szuper kényelmes.
2010. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!