Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mernétek lombikos ikreket az...

Mernétek lombikos ikreket az ügyeletes orvosnál szülni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem másabb,mint a sima ikres szülés.

Én mondjuk ikreknél eleve magándokihoz fordulnék!

2011. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan természetes úton fogant és született ikreim vannak,de én minden ikres esetben javaslom a fogadott dokit. Nekem nagyon jó volt,hogy volt! Sztem azért is fontos,mert egy ikres kismamának is vannak és lehetnek is "elvárásai",amit igazán egy fogadott dokival tudsz letárgyalni, aki ráadásul végig kíséri a terhességet.
2011. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ugyan olyan ellátást kell, hogy kapj.


Ha engem kérdezel akkor én is tuti magándokihoz járnék már csak a lombik+ikrek miatt.

A szülésre a magándokimat kérném fel.

Nekem megnyugtatóbb lenne, hogy csak velem foglalkozik.

Azt ugye előre nem lehet tudni, hogy abban az ügyeletben hány kisbaba fog még születni, hány felé kell szakadnia az ügyeletes dokinak....

Sok felé kell figyelnie, nem csak rátok stb...


Gratulálok a kicsikhez és szép szülést!

2011. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lombik, hanem az ikrek miatt biztosan nem...ikres szülésnél sokkal több lehet a komplikáció, szerintem több odafigyelést igényel mint a sima szülés. Én nem ikreket szültem , mégis sürgősségi császár lett belőle de ha nincs fogadott dokim, ki tudja mi lett volna a vége...
2011. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem- nem a lombik miatt- bár ha lombikkal fogantak, akkor gondolom a teherbeeséséért is eléggé megküzdöttetek. Szóval akkor már a szülésre sem sajnálnám a dokit, és a pénzt sem.

Mi tesómmal ikrek vagyunk, 35éve anyukám ügyeletesnél szült, de még két dokit behívtak hozzá, és 3-an vezették le nála a szülést- mert az ikresekre eleve duplán oda kell figyelni, mivel eleve két gyermek születik.


Szóval én inkább fogadott dokival szülnék.

2011. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!