Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 1 héttel szex...

Szülés után 1 héttel szex szabad? ti se tudtatok? vagy nem tudtok tovább várni?

Figyelt kérdés
nov. 21. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

A férfinak szabad. Más kérdés, hogy az asszony mit szól hozzá 🤷‍♀️


Nyilván tudtuk, hogy 6 hétig nem szabad, és természetesen ki tudtuk várni, mert nem agyatlan ösztönlények vagyunk.

nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Kipreseltem magambol egy 4 kilos gyereket, gatmetszessel, repedessel,millio varrassal, de ugyebar meg boven urult belolem a lochia is.


En is alig vartam szules utan 1 hettel, hogy szexelhessek 🤣🤣🤣

Szinte megorultem, hogy kibirjam a 6 hetet!!!

nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Persze hogy lehet. Behatolás nélkül bármit. Vagy felőlem mehet a hátsó lyukba is. Akárhogy kívántam a férjem

1. 6 hétig véreztem

2. Örültem hogy élek

3. Kielégíttem másképp a férjem.

Aki 6 hetet nem tud várni, az menjen az állatok közé élni, mert csak ők nem tudnak várni...

Amúgy ha kell még a mehed, akkor meg véletlen se tegye be, ha csak nem akarsz fertőzést, és a legrosszabb esetben méheltavolitast.

nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Mi lenne veletek a mi helyünkben, a terhesség 6. hete óta el voltam tiltva az orgazmustól is, a 18. héten kaptam engedélyt rá, de a gyógyszerek miatt most sem kényelmes...

Fertőzésveszélyes, hiszen egy nagyobb tenyérnyi seb van a méhlepény helyén, a méhed még össze sem húzódott rendesen, gyanítom, hogy vérzel is... Ne.

nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel nem tudtam volna róla, hogy 6 hétig tilos.

Biztos velem volt a baj, de ülni nem tudtam két hétig a gátmetszés-aranyér párostól, majd belepusztultam, olyan fáradt voltam az alváshiánytól, és úgy ömlött belőlem az a büdös, véres lochia, hogy örültem, ha nem kenek össze semmit betét cserénél. Nem tudom mások, hogy vannak bekötve, de költői túlzással előbb fizettem volna egy prostit a férjemnek, minthogy engem ott bármilyen szinten is lásson/hozzám érjen.

nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 babyboom567 ***** válasza:
93%

Az 5-ös válaszolóval értek egyet,bár én nem véreztem ennyire,de még 2 hónap múlva is a hideg kirázott hogy oda bemenjen bármi,mert annyira szétszakadtam.

Kérdező,te nyugodtan szexeljél,nincs azzal semmi baj,ha kiveszik a méhed, mert az ilyen ösztönlények ne is szaporodjanak tovább, ez is sok volt.Bocs ,de hihetetlen,milyen emberek vannak.

nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem tudtuk kivarni a 6 hetet, talán 4,5-5 hét után szexeltünk először, de egy hét után kizártnak tartom. Sem testileg, sem lelkileg, illetve fertőzésveszélyes. Vagy császáros voltál? Akkor sem tudom elkepzelni.
nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ülni is alig tudtam!


Csinálj amit akarsz, de nem véletlenül nem szabad 6 hétig.


Mi majd' 2 hónap után voltunk először együtt, nekem 0 libidóm volt 1 évig, enegriánk sem volt, az alvás sokkal többet érz mindkettőnknek, pláne hogy arra is alig volt lehetőségünk

nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem látjátok, hogy csak provokáció?
nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Putrisoknál esetleg..
nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!