Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 1 héttel szex...

Szülés után 1 héttel szex szabad? ti se tudtatok? vagy nem tudtok tovább várni?

Figyelt kérdés
nov. 21. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom ezeket a kérdéseket értelmezni.Nem vérzel?6-8hétig tart a lochia,ami azért van,mert egy baromi nagy seb gyógyul a méheden belül.Nyitva a méhszájad,felületi sérüléseid vannak,még akkor is,ha nem volt gátmetszés,és nem is szakadtál.Egyáltalán hogy jut eszetekbe?Minimum 6 hét,de az első controll vizsgálatig TILOS a szex.Olyan fertőzést tudsz összeszedni,hogy az életedbe,vagy jobb esetben csak a méhedbe kerülhet.Hogy nem lehet ezt kibírni?Mik vagytok?Nyulak?
nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Mind két szülés után alig vártam, hogy leteljen az a 6 hét, de azért kibírtam, kibírtuk

6 hét könyörgöm, vagy attól félsz, hogy egy hét miatt megcsal és elhagy?

nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze, nyugodtan :D Csináld csak.
nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem üregi nyúl vagy párzási időszakban, akkor tán csak kibírod azt a 6 hetet, amíg a méheden tátongó knagy nyílt seb begyógyul valamennyire és nem patkolsz el egy fertőzéstől 🤗
nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ez a kérdés általában abban a demográfiai csoportban szokott felmerülni, ahol írástudatlansággal párosul, szóval figyelemre méltó, hogy fel tudtad tenni.
nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Örültem hogy lyuk van a se...en... Nem hogy szex. Amúgy meg rohadt fertőzés veszélyes!!! Neked ott van egy sebed aminek be kell gyógyulnia... Legyen már eszed
nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6 hetet kell várni szülés után, ha apuka erre képtelen, akkor ott kell hagyni a francba.
dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!