Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi lehet így még vissza?...

Mennyi lehet így még vissza? Normális ennyi jóslófájás?

Figyelt kérdés

37+6 hetes vagyok, szóval már időben, az nem gond. Második babám, és egy hete minden nap jóslófájásaim vannak, reggeltől estig, éjszaka már kifejezetten durvák, mint egy erős menzeszgörcs de biztos, hogy csak jósló, zuhany/séta esetén elmúlnak, meg nincs is bennük semmi rendszer.

Első gyerekkel nem volt ilyen, nőgyógyász mindent rendben talált, nst is rendben volt. Folyamatosan megy a hasam, szerintem le is szállt, mert már alig vannak gyomorproblémáim, szóval éppenséggel gyanús is lehetne, de rendes fájások nem jönnek. Tarthat ez így még 2 hétig? Tudom, hogy bármi lehet, tapasztalatok érdekelnének csak, kinek hogy volt hasonló esetben.


nov. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én ilyen fájásokkal bementem,és 1 óra múlva megszültem.Nem voltak rendszeresek,nem voltak annyira durvák sem,csak nem múlt el.Ha neked is folyamatosan vannak,csak addig múlik ameddig éppen zuhanyzók, akkor lehet rendes fájás is akár.De ahogy írod akár még 2,vagy akár 3 hétig is jóslózhatsz.
nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 durva éjszaka után a 3.napon délután indult be igazán. Addigra hulla voltam :(
nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hétig volt ilyen (37-41), minden nap azt hittem, hogy megszülök és pakoltam össze a házat, hogy rendben hagyjam itt. 4 hét után hulla voltam és borzasztóan csalódott, hogy miért nem jön már, amikor ennyi jósló van. Ha tudsz, próbálj nem arra fókuszálni, hogy talán ez már az. Nekem is második baba volt, az elsővel egy darab jósló nem volt. Kitartást!
nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már mindent elintéztem, pont azért, hogy ez már ne zavarjon. Próbálnék annyit pihenni, amennyi lehetséges egy nagyobb gyerek mellett, de azért írtam, hogy zavaróak ezek a görcsök. Mármint elaludni tudok mellettük vagy ilyesmi, csak tényleg egy hete megy ez a semmi extra "menzeszes" akármi. De akkor ezek szerint ez kitarthat a végéig is. Mindegy, max kb 3 hét aztán vagy így vagy úgy de vége.
nov. 24. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is elintéztem, csak az aznapi cuccokat pakoltam el, feltöltöttem az ilyen olyan készleteket, lenyírtam a füvet, hogy szépen hagyjam ott. :D Akkor baromi fontosnak tűnt ez valamiért. Szurkolok! Kitarthat a végéig is, de ami millió kérdést én végigolvastam ezzel kapcsolatban, a többség babája ilyesmi jóslózás után 3 napon belül megszült.
nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát kíváncsi leszek, a jóslófájások rendületlenül jönnek-mennek, de a baba még elvan bent. 😀
nov. 25. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha eszedbe jut, én szívesen olvasnám az update-et. :) Szurkolok!
nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül 38+6 született, a jóslófájások maradtak, de magzatvíz elfolyással indult és rá 5 órára meg is született. :) Elég gyors volt minden, de szerencsére simán zajlott.
dec. 11. 12:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon ügyi vagy! Sok boldogságot! ❤️
dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!