Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés alatt, után...

Császármetszés alatt, után köhögés mennyire befolyasolja?csak néha köhögök de már 3 hete nem jövök helyre és hétfőn programozott császárom lesz,mert mindent végig szedtem,ki próbáltam,szerintetek lehet probléma az 1-1 köhögés?a seb miatt

Figyelt kérdés

nov. 24. 17:35
 1/7 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Szia, nemrég volt császárom, még a műtét napján beteg lettem. Eddig úgy néz ki nem befolyásolja a hegemet a köhögés, tüsszentés, orrdugulás.
nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arcüreggyulladásom volt sürgösségi császárkor. Fájt a sebem amíg köhögtem, de egyébként nem volt gond.
nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fáj tőle, de nagy bajt nem okoz.
nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm a válaszokat 🤗
nov. 24. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia beteg lettem császár után. Iszonyatosanfájt a köhögés de bajom nem lett!
nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem császár, de hasi műtét után olyan hörgőgyulladást szedtem össze még a kórházban, hogy azt hittem, megfulladok. Azt tanácsolták, hogy úgy köhögjek, hogy a varratokra teszem a kezem. Bőven varratszedés után is köhögtem még, akkor is mindig fogtam a heget. A végén már egész belejöttem, nem fájt annyira, csak a legelején. Tüsszögni volt rossz, főleg éjszaka, mikor nem jutott eszembe megfogni a heget, de nem lett baj.
nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi csak, hogy rohadtul fog fájni a seb köhögésnél, tüsszentésnél. Tényleg tedd oda a kezed, ha rád jön a köhögés, az tompítja kicsit. De baj nem lesz miatta, csak fáj.
nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!