Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésre hogy készülje...

Császármetszésre hogy készüljek fel? Miket vigyek a kórházba? Utána milyen praktikák vannak a gyors felépülésre?

Figyelt kérdés
dec. 4. 19:49
 1/6 anonim válasza:
20%

- Bikinivonal metszést kérj!

- Plasztikai sebész varja össze!

- A sebellátást és utókezelését a doki javaslatai szerint csináld, ne amit itt hazudoznak!

- Ne erőlködj, ne hajolgass, ne emelj, mert felszakad!

- Ha csúnya lesz a heg, 1 év múlva újra műttetheted és/vagy tetoválóval takartathatod. Ja nem, nem mintával, testszínű festékkel.

dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Mozogj, ne hagyd el magad, ez nem egyenlő a megerőltetéssel.


Lassan csinálj mindent, ne kapkodj.



Alakformáló bugyi segít kimászni az ágyból.


Octenisept, víz ne érje


Fb- császárvonal - hegmasszázs

dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Hú első. Majd már a megyei kórházba megy plasztikai sebész 🤣

Nekem sima orvos varrta össze, nem is látszik a heg.

+ bikinivonalban vágnak automatikusan, kérni sem kell.


Amúgy :

Szedj hyaluront és kollagént, ezt terhesen is lehet, sokat segít a javulásban, gyógyulasban.

Ne feküdj sokat!

Minél többet mozogsz, annál hamarabb gyógyul a seb, de persze ne erőlködj, de ez a ne emelj...Hát a gyereket ki emeli neki? Én? 🤣

3. Hasleszorito. Az egy álom. Annyira könnyebb lesz vele menni, mert helyen tartja a beleket, plusz nem lötyög a bőröd. Használd, de ne egész nap. (legal beauty a legjobb)

Rengeteg víz. Rengeteget igyál, jót tesz a sebnek.

Gumis nadrágok, cica nadrág legyen több. Ugyanis farmer kivan zárva ilyenkor. Sőt jo sokáig.

Hirtelen ennyi, ha eszembe jut még valami akkor írok 😄

dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn terhes nadrágokat hordtam otthon, bent hàlóing volt a legpraktikusabb. Ilyen szopókás (nem tudom mi a hivatalos neve) kupakos vizet vigyél, abból tudsz inni az őrzőben. Mozogj ahogy előttem mondták. Olyan cipőt vigyél amiben ha elefánt meretűre dagad is a làbad haza tudsz menni.
dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Első, mert az úgy működik, hogy ő kéri, meg plasztikai sebész varrja, hát persze....

Nekem a nőgyógyász varrta, gyönyörű a hegem, egyenes, alig látszik.

Minél többet mozogj, ne hagyd el magad, ez a legfontosabb.

Nálunk mindent vinni kellett magunknak és a babának is, de ez kórházanként eltérő, kérj listát a védőnőtől vagy a kórháztól. Jobban jársz, ha a kórháztól kérsz, mert nekünk a védőnő adott és azon nem volt rajta minden, ami kellett volna a babának.

dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívószálas kulacsot vigyél, hogy ne kelljen folyton felkelned. Ajánlott odakötni az ágy oldalsó rács részéhez a köntös övét hogy fel tudd húzni magad. Amint megemelheted a fejed( utána órákig nem szabad különben veszettül fájni fog) egyből menj sétálni mozogni kell. Annyit emelhetsz meg amennyi a babád súlya.

Császárvonal app-on sok jó tanács van pl hogy kell felülni, hogyan csinálj hegmasszázst stb.

Első sok hülyeséget írt😆

dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!