Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki a 30-31.hétre szülte...

Volt aki a 30-31.hétre szülte meg a babáját és teljesen egészséges kisgyerek vált belőle?

Figyelt kérdés

#koraszülés #30-31.hét
dec. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó barátom fia 28 hétre jött, 1 éves múlt, nem is mondanám meg róla, hogy előbb jött. Ha szeretnél, írhatsz üzenetet, szívesen segítek pár kérdésben.
dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Férjem 32 hétre jött. Szép nagy ember lett, de hallássérült (enyhe).
dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 32. hétre születtem, és semmi bajom nem volt sem gyerekként sem most felnőttként.
dec. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Kisfiam a 32. héten született kb 28 hetes méretnek megfelelő méretekkel. Nagyon szerencsésen jöttünk ki a helyzetből, gyorsabban elkap minden felsőléguti betegséget, de szerencsére más gond nincs.
dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Mindenkinek, azért megnyugtató, amiket írtatok!
dec. 5. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, miért félig hasznos csak amit írtam ? 🫠 rokonságból is van hasonló, védőnőnek pont olyan "baja" volt vele aztán, hogy hamarabb csinált dolgokat így is...
dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os! Én mindenkit felpontoztam.
dec. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!