Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tervezett császáros anyukák!...

Tervezett császáros anyukák! Nálatok hogy zajlott le a tervezett császár, mi volt a menete a dolgoknak?

Figyelt kérdés

Lassan 36 hetes vagyok, és a szemeim miatt csak császárral szülhetek. A nőgyógyászom azt mondta először, amint meglesz a szemésztől a papír, azonnal nézünk időpontot, közel a 40. héthez, és beütemez császárra, valamint megbeszéljük, mi hogy lesz. Hát azóta se adott "időpontot", hiába kérdezem/kérem, ebből fakadóan pedig nem mond semmit, nem tudok semmit...


Ha le tudnátok írni részletesen, hogy hogy megy ez az egész (kaptatok-e beöntést vagy kúpot előtte, mennyi idő telt el a befektetés, kórházba érkezés időpontjától mire megtörtént a császármetszés, kaptatok-e drain csövet a császár végeztével, meddig tartott a felépülés, mi volt a legnehezebb, mit mondtak nektek, mivel kezeljétek a császáros heget, milyen kötést tettetek rá, belevágtak-e a babátokba (sajnos hallottam ilyen pletykákat hogy ez gyakori), lett-e összenövésetek, lett-e tejetek, és ha igen, kb. hány napra rá, meddig voltatok bent a kórházban, stb.), annak nagyon örülnék, mert eléggé ideges vagyok. A környezetemben mindenki természetes úton szült, senki se tudott így ellátni tanácsokkal, vagy beszámolni az élményeiről.


Ha lenne valaki esetleg, aki konkrétan Dombóváron volt tervezett császáros és az osztaná meg a tapasztalatait, annak még jobban örülnék, de természetesen mások élményére is kíváncsi vagyok!


IBS-es vagyok, emiatt sokszor van hasmenésem, pláne stresszhelyzet után. Attól félek a legjobban, hogy amíg le leszek zsibbasztva, az a 6 óra alatt esetleg rámjön a dolog, és felkelni se kelhetek fel, vagy éppen érezni se fogom, hogy mennem kell wc-re, csak megtörténik a baj... ez hatalmas félelmem. :( És nem tudom, mennyire "reális" félelem...



#császármetszés #tervezett császármetszés
dec. 12. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tervezetthez nem tudok mit mondani mert nekem nem tervezetten volt, de biztosan kapsz hashajtót vagy beöntést előtte, nem is ehetsz majd szóval a baleset miatt ne aggódj nem lesz.
dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ahogy tegnap.
dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs személyes tapasztalatom a dombóvári kórházzal, de a "baleset" miatt szerintem se aggódj. Műtét előtt vagy beöntés vagy hashajtás van (nyilván nem véletlenül), és előtte legkésőbb éjféltől nem ehetsz. Nem lesz mi kijöjjön.
dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt kérdést én írtam ki, nem a kérdező. Én Vas megyében élek, nem Dombóváron.
dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!