Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan akinek indult be a...

Volt olyan akinek indult be a szülés, hogy otthon volt egyedül és messze volt a férje?

Figyelt kérdés
Hogy mentetek be végül a kórházba?
dec. 12. 18:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

A taxi meg a mentő kívül... Nincs egy kedves szomszéd az utcaban/lakotombben, pl már nyugdíjas, aki legtöbbször otthon van, akivel lebeszeld, hogy szükség esetén bevisz kocsival? Lehet még jól is esik neki, hogy ilyen fontos feladattal bizod meg, amit utána emlegethet minden talalkozaskor a gyereked éj, még 10 év múlva is, hogy én vittem be ám anyut a kórházba amikor születtél !

Aztán a segítségért meg a keszenletert adsz neki valami ajandekcsomagot.

dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szomszédot szerettem volna tanácsolni elsősorban. Ha ő valamiért nem elérhető, akkor taxi.

Mentőt csak legvégső esetben hívnék, mert hiába van papírod róla, hogy mehetsz máshova, elsősorban a körzetisbe visznek. Nem tudhatod, hogy aznap mennyi hívásuk lesz, úgyhogy ez elég kiszámíthatatlan

dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
45%
A férjed nem tudja megoldani, hogy neki ne kelljen céges útra menni a mindenórás felesége mellől?
dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudja megoldani, mivel 4 hetes külföldi úton van.
dec. 13. 12:06
 25/29 anonim ***** válasza:
6%

Most miért kellett lepontozni? Mert meg mertem kérdezni? Úristen!

Az enyém nem menne el 4 hétre, pláne nem így, a végén. De az én anyámat akkor.

dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Az enyém, ha nem menne el kb. kirúgnák, úgyhogy ez nem választás kérdése. Ha közép vezetői pozícióban vagy, vannak kötelességek, amiknél nem lehet más döntést hozni. De nem is az volt a kérdés, hogy kinek a férje marad távol az utolsó hetekben, így is elég szar mindkettőnknek.
dec. 13. 16:29
 27/29 anonim ***** válasza:
85%
Én pont most szültem, mentő kellett, mert nem a nagykönyvek szerint vajúdtam, es ez masodik gyerekesként is igencsak meglepett. A mentős megkérdezte hova megyünk. Nem tudom mi lett volna ha mast mondok mint ahova tartozunk, de kérdezte, pedig látta hogy már nagyon erős fájásaim vannak.
dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, Budapesten történt?
dec. 15. 14:03
 29/29 anonim ***** válasza:
85%
Budapest mellett kb 40 km-re, de Pestre vittek
dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!