Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom ápr 5 én lesz 15...

Kislányom ápr 5 én lesz 15 hos és még nem indult el. Aggodnom kéne? Egyedül kapaszkodás nélül megáll és megy ha tol maga előtt valamit pl játék babakocsit. Kapaszkodva megy már 10 hos kora ota csak még nem indult el 2 lépés utánn inkább mászik.

Figyelt kérdés
eddig mindent időben csinált 3 hosan oda vissza forgott 5 hosa nkuszott hátra aztán felült magátol 6 hos kora ota mászik rendesen..7 hosan felált...lehet baj vagy meddig kell megtanulnia egyedül járnia?Másnak mikor indult el a baba?Volt valaki igy hogy iyen későn indult el?Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 28. 17:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam fel le mászik mindenhonnan már rég ota....
2015. márc. 28. 17:31
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kell aggódni. Az én fiam hipotón volt, így 16 hónaposan indult el. De barátnőm teljes normális izomzatú gyereke is majdnem ennyi volt, mikor elindult.
2015. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez után már csak bátorságot kell gyűjteni, hidd el, néhány nap, vagy pár hét, és elindul. Nincs okod aggodalomra.
2015. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hát lehet azzal van a baj mert egyszer mikor elindult volna orra esett nagyon beverte magát((ha fogom az egyik kezét ugy szépen sétál mellettem sőt rohan...
2015. márc. 28. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh,basszus, mintha csak a fiamat látnám. Ő 21-én lesz 15 hónapos. Járni nem akar, megáll magától, a saját babakocsiját szépen tolja maga előtt, bútorok mellett lépdel és ennyi. Viszont! Megőrülök, mert mindenhova felmászik. Izmos, erős gyerek és mászó bajnok.A védőnő szerint rendben van, nincs gond vele, csak komfortosabb neki így még.
2015. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne fog a kezét, és ne sétáltasd, inkább bátorítsd, ha megáll valahol, hívd magadhoz, eleinte 1-2 lépésnyire legyél, majd távolodhatsz.
2015. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem valószínű, hogy megijedt, mikor nagyot esett és most bátortalan. Kislányom is esett egy nagyot, mikor elkezdett egyedül járni, és ő is úgy volt vele pár napig, hogy egyedül egy tapodtat sem. Aztán szépen elfelejtette, és azóta is jön-megy. Egy perc nyugta sincs. Ne izgulj, minden rendben a kislányoddal, csak még bátorságot gyűjt :-)
2015. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen))megnyugodtam))Hát igen eltolja még az asztalt s a nappaliba..)stram kis csajsz.. az biztos de lassan a csilláron log eszméletlen lehet hegymászo lesz))
2015. márc. 28. 21:32
 10/12 A kérdező kommentje:
csak azért aggodtam mert sok baba 8 vagy 1o hosan már megy...legalábbis az anyukák elmondása alapján
2015. márc. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!