Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek indítással , de termész...

Akinek indítással , de természetes úton nem császárral született a babája és első szülése volt az hány óráig vajúdott?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinél más, és minden szülés egyedi, csak tájékozódni szeretnék. Általában első szülőknél hosszabb órákat olvastam. Első szülésem lesz és indítással, de természetes úton próbáljuk meg első sorban, ezért kicsit szeretnék tapasztalatokat olvasni. Köszönöm szépen!
nov. 22. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőmnek reggel indították, aztán éjfél előtt jött az sms, hogy megvan a baba. Nem tudom, hogy ez hosszúnak számít-e már.
nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző éjjel feltették a ballont, másnap 10:00-kor kezdték el adagolni az oxit. 15:26-kor született a fiam 😊 természetes úton, első babaként.
nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Szomszèd csaj , hètfő reggel kezdte el kapni, kèt órànkènt. Kedd este csàszàr lett.
nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 41+1 napon szültem. Előző este ballont raktak fel, másnap 8-kor burokrepesztés, 9-kor oxi, 11:50-kor született meg a lányom. Nekem egy darabig nem csinált semmit az oxi, aztán hirtelen olyan fájásaim lettek, hogy azt hittem nem élem túl. Pedig nem emeltek az oxin. Onnantól kb egy óra múlva megszületett a lányom.
nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Méhszáj puhító tablettákkal indítottak, este 10-kor meg hajnali 4-kor kaptam.

Hajnali 2-kor indultak a fájások, 8-kor mentem a szülőszobára, 9:30-ra megvolt a baba.

nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómnak délelőtt indították,délután fél5kor lett meg a baba:)
nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De szuperek vagytok a gyors válaszokkal! Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat. Így már tudok mire számítani.☺️🙈
nov. 22. 16:58
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Reggel 10kor kaptam oxit, 12.53kor megszületett, kb 40 percet vajúdtam, addig még a leggyengébb mensis görcsöt sem éreztem pedig a gép szerint beindult.

1. Baba, természetesen született 41.+0n.

nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Este tették fel a ballont. Reggel 7től kaptam oxitocint, és délelőtt 10.30ra született meg a fiam.

(Második szülés pont ugyanígy, csak 10 perccel korábban lett meg.)

nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem extra hosszú volt, Magyarországon nem vàrnànak ennyit. Magzatvìz elfolyàsàtól szàmìtva 89 óra, oxys indítàstól szàmìtva 6 és fèl òra. Gyereknek 9-es, apgar, nekem felületes bőrsèrülès.
nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!