Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyucik, normális ha fáj a...

Anyucik, normális ha fáj a szülés utáni szex?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem. Nem azzal van a gond, hogy száraz lennék, hanem hogy nem fér be. Szűkebbre varrtak. Szülés előtt semmi gond nem volt a szexel. Még az egyik varrat nem esett ki, lehet az lenne a gond? Volt valaki így? Mit javasoltok? Van valami ami segíthet? Próbálkozzunk tovább es majd idővel javulni fog? Orvosom azt mondta, hogy megvárjuk amíg kiesik az a varrat. Még fel is írt fogamzasgátlót. Akkor meg se fordult a fejemben, hogy ilyen problémánk lesz.
dec. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja nrm esett ki a varrat?????
dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy nem.
dec. 18. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha az orvos szűkebbre varrt, az simán okozhatja a fájdalmat,nem mellesleg pedig megnyomorított téged.

[link]

Olvass kicsit erről

dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hónapja nem esett ki a varrat és ilyen probléma van, akkor számon kell kérni az orvost, mert hibázott és ennek a hibának komoly következményei vannak. Másik orvoshoz menj másod véleményért. Nagyon nincs ez rendben. Ne hagyd annyiban. Sajnálom és kitartás!
dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár rendben is lehet a fájdalom,nekem 6-7hónapig fájdogált.Engem pedig nem varrtak szűkebbre,az ugyanis valóban nincs rendben.Illetve olyan sincs,hogy hónapokig nem esik ki,vagy szívódik fel a varrat.Akkor azt ki kellene szedni.Menj másik orvoshoz sürgősen.
dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a varrat dolog nekem is gyanús... menj el másik dokihoz😬


Ami a fájdalmas szexet illeti, nekem is fájt/néha most is fáj. Lassan egy éve szültem, de az elején, behatoláskor néha eléggé fáj. Meg nekem még kell síkosító is. De utána nincs gond, mintha minden a régi lenne. Én is elmentem dokihoz ezzel kapcsolatban, még azt is, aki a kórházban varrt össze megkérdeztem, és mondta, hogy ő direkt figyel erre, hogy ne varrjon senkit se szűkebbre, mert az aztán tényleg nyomor. Mondta, hogy neki szülés után volt hasonló, és hát... be kellett járatni, hosszú idő volt, de aztán rendeződött.

dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Remélem a "bejaratással" elrendeződik majd a dolog, de mindenkepp elmegyek másik dokihoz is.
dec. 23. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!