Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruációnál...

Szülés utáni menstruációnál erős középidős fájdalom?

Figyelt kérdés

Nagyon remélem hogy a kérdésemet nem helyezik át más csoportba,mert itt talán többen vannak,akik tudnak segíteni.

Március elején szültem,szoptatok a mai napig. A babám hét hónapos kora óta rendszeres a menstruációm,szinte napra pontos (előtte is az volt) viszont ami új,az a kozepidos fájdalom. Pontosan ugyanúgy jele tkezik,egyik oldalon fáj a petefészkem körül,majd rá egy két óraval istentelenul erős,szinte már szülés szerű fájdalmak..nem tulzok,akkor éreztem hasonlót,mikor már két három perces fajasaim voltak. A fájdalom központja a gát tájéka,egy nagyon erős görcs. Ez mindig csak egy napig tart,és fájdalomcsillapító elmulasztja. Nem tudom,mennyire normális ez? Tudom,hogy okozhatja más is,de mivel tényleg csake gy napig tart és mingig ugyanúgy jelentkezik,arra gondolnék,talán normális? Más volt így?

A menstruációm meg annyiban változott,hogy régebben csak a második és a harmadik nap volt keményebb,most meg az első naptól a negyedikig mint a csirke,akit leöltek..az ötödikén alig,majd vége is.



jan. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szülés óta én is bele akarok halni a peteérésbe, előtte meg 35 év alatt soha nem éreztem.🙄
jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fáj a peteérés, de nekem napokig. Hétfőn megyek magánba kivizsgáltatni. Ja és nekem max 2-3 nap a menstruációm, most EGY napig véreztem...
jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanígy jártam. Szülés utáni 6 hétre már megjött az első,azóta rendszeres,és minden ovuláció iszonyat fájdalommal járt,a menstruáció pedig nem. Holott nálam a menstruáció fájt világ életembe,ovut sosem éreztem.
jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Én is így jártam, bár kibírható volt fájdalomcsillapító nélkül, nagyon erős nyákom volt és két napig iszonyatosan fájt a hasam-derekam. Cserébe a menzeszemnél semmilyen görcs nem volt, ami viszont korábban jellemző volt. Egyszercsak derült égből vér. :D

Egyébként az első 4-5 ciklusom volt ennyire durva, utána normalizálódott a helyzet és bár utána is éreztem a peteérést, sokkal elviselhetőbb volt. (Azért volt, mert ismét babát várok.)

jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!