Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes vagy felesleges?

Érdemes vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Málnalevél tea, datolya, gátmasszázs valóban segíthet legalábbis nektek segített? pl aztírják neten, hogy a málnalevél teától kevesebb időn át vajúdsz stb.39 hetes vagyok, sok keményedés van jelen eddig mindössze ennyi.

#málnalevél tea #datolya #Szülésbeindításipraktikák
jan. 18. 08:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elvileg segít megnyitni a méhszájat minél gyorsabban.
jan. 18. 08:51
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek is olyanok, mint a haskenés, nem tudhatod, hogy hatottak-e vagy egyébként is így alakultak volna a dolgok.


(a teát 36 hetesen szokták elkezdeni inni, én is ittam az elsővel, a másodikkal nem lehetett és vele kevesebbet vajúdtam...)

jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindet csináltam 36-37. Héttől


Semmit nem használt <3

jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aztmondta az orvosom hogy második babával kevesebb a vajúdási idő.Első babáról lenne szó. 39.hetes vagyok ma beszerzek ilyen teát, ha nem segít is próbálkoztam.Datolyát életembe nem ettem :O Azt se tudom milyen ízre.
jan. 18. 09:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm Németországba dolgozott szülészként, ő azt mondta, hogy a málnevél teát ivóknak mindig olyan szinten szétment a gátjuk, hogy alig lehetett összevarrni. Itthon nekem ugyanez a tapasztalatom a mindenféle illóolajos gátolajakkal….
jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen pl a hasam se kenem állandóan reggel délben este mint más. 2 naponta benekem este 1x. Tiszta szép hasam van, lehet ha nem kenem se repedt volna meg.Kitudja meg ki érti :D
jan. 18. 09:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyerekemnél ittam a málnalevél teát a 36. héttől.

Az első 6 óra alatt született meg (de ebből 3 óra volt a kitolás), a második 1,5 óra alatt. Hogy a tea segített-e vagy nem, nem tudom, de ártani nem árt.

jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

tiktokon nézek egy halom videót amibe aztírják kommentekben hogy kitágult 3 óra alatt 10cmre a szülés is könnyű volt nem repedt nem volt gátmetszés sem. Más irta hogy mindent is bevetett és mégis inditani kellett..

Mit lehet elhinni meg mit nem nemtudom :(

jan. 18. 09:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok


Nálam is indítani kellett. És igen az én gátam is tropára ment. Rengeteg öltésem volt.


Szerintem bem ezektől lesz könnyű szülésed, hanem az a te tested, a babád jó helyezkedése és az orvosaid ügyessége fogja majd meghozni. Vagy nem.

jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen 9es valamilyen szinten énis azt gondolom hogy ez azon is múlik hány kilós babáról van szó meg megannyi dologtól.
jan. 18. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!