Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruáció...

Szülés utáni menstruáció “helyett” fehér folyás?

Figyelt kérdés

Tapasztalt valaki ilyesmit? Több, mint 6 hónapja született a babám, elvileg lassan időszerű lenne, de menstruáció helyett, mintha fehér folyásom lenne.


Korábban sosem volt fehér folyásom terhesség alatt sem.


jan. 24. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség, szülés egy nagy hormonbukfenc. Minden lehet más, mint korábban. Valószínűleg nem a menstruáció helyett jön, hanem peteérés alatt vagy menstruáció előtt, vagy csak úgy. Alakulnak a hormonok.
jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A menstruáció helyettet azért írtam, mert most raktam be tisztasági betét helyett normál betétet, mert annyi jött, mint egy negyed menstruáció.
jan. 24. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Fura, nem hallottam még ilyet. Biztos nem fertőzés ugye? Nincs más tünet?
jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Nem hiszem, hogy fertőzés lenne. Egy rokonnál használtam csak a wc-t az elmúlt két hétben (mondjuk pont buli volt és nem gondolkodtam ráültem), amúgy nem nagyon kaphattam el máshol.


A gátsebemet érzem (azzal szülés után is problèmám volt hetekig, pont amíg volt folyásom).


#4 Szerintem nőj fel :/

jan. 24. 23:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött a menstruációm, szóval valószínűleg peteérés volt.
febr. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!