Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltöttem a 40. hetet,2...

Betöltöttem a 40. hetet,2 napja darabokban távozik a nyákdugó,1 ujjnyira nyitva vagyok, ki mit tippel?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor indul meg a baba? A fent felsoroltakon kívül nincs más jele, hogy ki szeretne jönni. Nincs jósló, keményedés, semmi. Legalább tippeljetek, azzal is telik az időm, és játékosabban fogom fel így, mintha csak várok várok és várok. :)
2013. szept. 14. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
még 2 napot adok:)
2013. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt a nyákdugòn kìvül előjele...hirtelen 2 perces fájásaim lettek rá 4 òrára már a kezemben volt a baba:)Könnyű szülést kívánok!
2013. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hetet még simán !
2013. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+3 nap. De bármikor megszülhetsz, nem kell, hogy előjele legyen. Nekem is csak a kórházban derült ki, hogy beindult a szülés,pedig csak sima vizsgálatra indultam és semmi tünetem nem volt.
2013. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két nap múlva fog beindulni a szülés!
2013. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán +11 nappal indították :)
2013. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen élmény maradt az indítás??? Mennyivel rosszabb mintha beindulna magától? Kicsit tartok az indítástól, jobb szeretnék itthon vajúdni amíg lehet. :(
2013. szept. 16. 06:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is indítottak,nem volt semmi extra érzés, ha kell akkor kell, már ígyis meconiumos volt magzatvíz! Viszont azt olvastam,hogy így fájdalmasabb,hát nekem nagyon hosszú és fájdalmad vajúdásom volt!
2013. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!