Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex? Libido?

Szülés után szex? Libido?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbeesni mert konkrétan nulla a libidom pedig nyolc hónapos már a gyermekünk. Nem szoptatok már régóta, és olyan mintha nulla kedvem lenne. Egyáltalán eszembe se jut, persze fáradt is vagyok de azért jó lenne. Szexelünk de kevesebbet és nem is igazán élvezem pedig előtte minden rendben volt. Normális hogy ennyire eltűnik a libido? Mikor tér vissza?
jan. 27. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Vizsgálat kéne, hogy minden rendben van-e.

A párod pedig vegyen át több munkát tőled, hogy ne legyél annyira fáradt.

jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
1 évig nekem is 0 volt
jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az pedig már 10 hónapos a pici. Lehet ez a sok stressztől is vagy a kimerültségtől.
jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
11 hónapos a babám, szintén nincs nagy libidóm, kvázi semmi. Szoptatok.
jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem bortasztóan fájt a szex, most lesz lassan 1 éves a babánk, és mostanság érzem, hogy nem fáj, így, hogy elmúlt a fájdalomtól való félelmem, így már a libidóm is kezd visszatérni.


3 hónapos volt a babánk amikor először megpróbáltunk szexelni, aztán havi 1-2 alkalom volt a jellemző, de akármilyen előjáték is volt, akármennyire tűnt úgy, hogy készen állok, a behatolás és utána még 1-2 percig a fogaimat összeszorítva tűrtem. Aztán jó lett.

Pedig a férjem tényleg lelkesen, mindennel, mindenhogy próbálkozott, lassan, óvatosan kezdte de semmi nem segített. Orvosilag rendben voltam.

jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
2 éves volt a lányunk amikor kezdtem jobb kívánni a szexet. Addig az elvárható minimumot hoztam.
jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Hú, akkor én ufó vagyok, de alig tudtam kivárni a 6 heteket, pedig szoptattam mindegyiket, sokáig. 😅 Én biztosan megijedtem volna, ha valamelyik szülés után ilyen sokáig gond van.
jan. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Én nem tudom... milyen elsötétült embernek kell lenni ahhoz, hogy itt a normális válaszokat lepontozd?

Csak az zöld, ahol végig szenved a válaszoló.

jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért vagy lepontozva mert hülyeségeket beszélsz. Pánikot keltesz tök feleslegesen. "Viszgálat kéne hogy minden rendben van e". "Biztos megijedtem volna ha valamelyik szülés után ilyen sokáig gond van".

Ekkora hülyeségeket még nem olvastam..

jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Nincs igazad, egy vizsgálat sosem árt, hogy minden rendben van-e.

Ha akarod, dugd a fejed a homokba, de mást ne vigyél magaddal.

Ezen kívül a hetest miért is kellett lepontozni?

jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!