Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex? Libido?

Szülés után szex? Libido?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbeesni mert konkrétan nulla a libidom pedig nyolc hónapos már a gyermekünk. Nem szoptatok már régóta, és olyan mintha nulla kedvem lenne. Egyáltalán eszembe se jut, persze fáradt is vagyok de azért jó lenne. Szexelünk de kevesebbet és nem is igazán élvezem pedig előtte minden rendben volt. Normális hogy ennyire eltűnik a libido? Mikor tér vissza?
jan. 27. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
És mit vizsgál az orvos? Megmondod hogy nem kívánod a szexet mit csinál? Megnézi a vaginád és megállapítja minden ok?
jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Például hormonszinteket?
jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
És szülés után kinek normális a hormonszintje?! Kell egy kis idő míg rendeződik.
jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Az rendben is van. De nem akkor, ha fél év, vagy egy év is eltelt már.
jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
2 év telt el szülés óta. Nulla libidóm van, pedig én aztán nimfomán voltam. Nálam szerintem a non-stop idegeskedés, a nem alvás, a kimerültség az oka. Nagyon nehéz a fiammal. Talán ha már idősebb lesz, és 1-2 óránál többet alszom éjszaka, akkor helyre állnak a dolgok.
jan. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam hogy úgymond normális lehet ez.. dokinál amúgy voltam minden oké de amúgy se mondott semmit erre a panaszra.


Sajnos én is fáradt vagyok és nem tudok átkapcsolni. Eszembe se jut a szex..

jan. 30. 07:37
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Szülés után elég hamar visszatért a libidóm, a 6 hetet kivártuk de nekem már minden bajom volt 😁 nem fájt, de furi volt. Utána még kellett pár alkalom h jó legyen, és kb 1 évig sokkal jobb volt a szex mint régen, utána visszaállt a régire.
febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!