Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány napot kell...

Szülés után hány napot kell korházba tölteni? Természetes szülés,császár? Még annyi,hogy hazahozós ruha babának mik legyenek?Február végére vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
jan. 31. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Huvelyi szules utan 2-3 nap, ez korhazfuggo. Csaszar altalaban 5 nap.

En 4 napot voltam, de csak mert volt egy kis komplikacio a szulesem utan, igy bent tartottak plusz egy napot megfigyeles miatt. Marciusban szultem, hosszu body, rugi, sapka es hordozoba kotheto takaroval vittuk haza a babat, mert autoval mentunk.

jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hazahozós ruhája a tavaly február végi fiamnak téli overál, rugdalózó, alatta body volt.



Nálunk 3 napot kellett bent tölteni. Én szombat hajnalban szültem, kedd délelőtt mentünk haza. Ha szombat este 6 után szültem volna, akkor csak szerdán.

jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, én a sapkát kihagytam, természetesen az is volt rajta (téli), plusz a body nálunk is hosszú ujjú volt.
jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Császár. Csütörtökön hajnalban műtöttek, vasárnap délelőtt már otthon voltunk.
jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Császárom szerda reggel volt

Pénteken hazaengedtek

jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szülés után 2 éjszaka általában.

Overál a legjobb, könnyen ráadod, body, aztán vékonyabb v vastagabb rugi aznapi időjárástól függően. Sapka újszülöttre mindig kell utcán.

jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk 2016-ban,mikor szültem autós babahordozót kértek a kórházba és bundazsákot.
jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Pesten a Sote II-n császár után is 48 órával haza lehet menni, a 48. órában van egy vérvétel és utána. Ha éjjel szültél, akkor gondolom, hogy reggel, mert a zárójelentést meg kell várni.
febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!