Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon ilyen miatt el szokták...

Vajon ilyen miatt el szokták halasztani a császárt?

Figyelt kérdés
Egy hete már náthás vagyok, de igazából már csak annyi, hogy el van dugulva az orrom, de ha fújom, nem jön semmi. Lázam nincs. Vasárnap vesznek majd vért a kórházban reggel és hétfőn reggel lesz a műtét. Ha esetleg gyulladást látnak a véremben, akkor mondhatják azt, hogy nem császároznak meg? Mikor elkezdett múlt hét pénteken fájni a torkom sem volt még hőemelkedésem sem, azóta is 36,3-36,6 között van a hőm és tényleg ezen a hát igazi náthássàgnak sem mondanám ugye, kívül semmi más bajom nincs.
febr. 1. 16:37
 1/4 anonim válasza:
17%
Az előzetes vérvizsgálatok céljából végzett műtétek során a szervezetben fellépő gyulladásos folyamatokra utaló jelek vizsgálata esetén, ha a vérképben gyulladásra utaló eltérések mutatkoznak, az orvosi csapatnak mérlegelnie kell a műtét tervezett időpontjának változtatását. A fertőzés gyanúja esetén az orvosoknak az optimális és biztonságos körülményeket kell biztosítaniuk a beavatkozás során. A vérből történő vizsgálatok eredményeitől függően az orvosoknak szükség esetén újraértékelniük kell a műtét időzítését.
febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fasza
febr. 1. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy , ( mutoben dolgozom ) ez miatt meg szivatultetest sem halasztunk el, nemhogy egy egyszeru, 20 perces rutinmutetet, mint a csaszar , ahol altatas sincs.
febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én koöhögtem,orrfolyásom volt,és hőemelkedés..

Le se szarták

Műtöttek simán

febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!