Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Halva született a kisbabánk a...

Halva született a kisbabánk a 33. héten. Nem vagyunk házasok. Az apának ilyenkor mivel kell igazolnia az 'apaságot', hogy a munkahelyén jogosult legyen az 5 nap plusz szabadságra/munkaidő kedvezményre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Részvétem ! A kórház adhat igazolást szerintem ! Megkérdezhetem hogy mi történt ?
2010. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


nagyon sajnálom, sok erőt Nektek!


Az apa naphoz a gyermek születési anyakönyvi kivonata kell /halott gyermek esetében SZERINTEM a halotti anyakönyvi kivonat.

2010. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj,istenem,nagyon sajnálom!ez iszonyat lehet nektek,mekkora trauma!nagyon sok eröt és kitartást nektek és drukkolok,h minél hamarabb megtapasztaljátok ti is a szülöi örömöket!
2010. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:(

Nincs ennél szörnyűbb....

Igazolást kell kérni a kórháztól,és a baba kivonatával kell igazolni.

Amúgy meg egy megértő munkáltató szerintem magától is adna szabit,-együttérzésből.

2010. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óriási trauma ez mindkettőnknek. Külső nyom semmi nem volt,amiből kiderülne a baj (köldökzsinór v. lepény probléma). Várjuk a vizsgálati eredményt,bár ez a történteken már nem változtat..
2010. okt. 24. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ekkor történt a baj, lepény nem látta el a funkcióját. Sajnálom, tudom milyen nehéz. Valószinű a kórház vagy az orvosod.
2010. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!