Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni hasmenés normális?

Császár utáni hasmenés normális?

Figyelt kérdés

Egy hete volt császárom. 5 napig voltam bent a kórházban és ott egyszer tudtam elmenni wc-re, de iszonyú szorulàsom volt.

Azóta itthon belövellt a tej, úgyhogy 3 napja (4 napja vagyok itthon) 37-37,1 a hőm. Fejek, mert nem tud szopizni a baba. Eddig itthon 3-szor tudtam nagy nehézségek árán elmenni nagy dolgot végezni és belül ilyen nyilaló érzést is érzek a végbélben. Aztán ma reggel még székrekedésem volt, ettem egy hét óta először egy joghurtot és egy doboz bolti tejberizst , ez volt a reggelim, mert nem nagyon van étvágyam a műtét óta. Aztán elkezdett reggeli után kb 1 órával morgolódni a hasam és mikor elmentem wc-re ment a hasam. Nem nagy mennyiségben, mert ugye enni sem eszem sokat, de hasmenés volt. Vettem be normaflort meg mértem a lázam, 36,8 eddig. 4 napja mióta itthon vagyok nem volt nálunk senki ,én nem mentem sehova szóval nem tudom ez most vajon vírus, vagy köze van a tejhez, vagy esetleg a császár miatt van?! Érdekes, mert eddig ugye székrekedésem volt durván, most meg ez az egyszeri hasmenés (eddig) nagyon fura.

Volt más is így? Nem tudom ha vírus,ki fogja ellátni a babát, mert nincs segítségünk, a férjem dolgozik.



febr. 11. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés akkor van hivatalosan, ha háromnál többször kell menni wc-re egy nap és híg. Egy alkalom még nem az. Császár után a belek visszarendeződése idő. Emlékszem nekem is volt egy egy nap lazább széklet másnap meg nem. Ez még normális. Valószínüleg a joghurt és a tejberizs miatt lett. Nekem kb 1 hónapig volt nagyon rossz utána éreztem, hogy a belek megnyugodtak. Vana akinek hamarabb van akinek késöbb lesz jobb.
febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm. Ez megnyugtató volt nagyon 🙏!! Hálás vagyok a leírtakért!!
febr. 11. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Kitartást. Napról napra jobb lesz majd
febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is évben bízom!!
febr. 11. 16:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Csaszar után nagyon oda kell figyelni a taplalkozásra, nem volt nálad a kórházban dietetikus? Ajánlom a császárvonal apllikációt, Facebook oldalt és webet. Sok hasznos infót fogsz olvasni. Császár után pont az lenne a lényeg hogy hígabb legyen a széklet, hogy ne erőlködj. 3 császáron vagyok túl, rutinos vagyok a témában.
febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ötös. De , és pépes kaját kellett enni, de azt nem mondták,hogy ezt a "diétát" otthon is kell-e folytatni.
febr. 11. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Én négy hónapja szültem. Nekem a doki aki műtött plusz aki elbocsátott haza és a védőnő is azt mondta nem kell pépes kaja. Az első pár napban adtak könnyebb kaját benn is. Annyi kaptam egy listát mire figyeljek. Pl víz ivás, tápanyagban vitaminban gazdag ételek, puffasztó dolgok kerülése stb. 1#
febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hetes, hát ezeket én is kb betartom.
febr. 11. 21:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy szerintem normális ez. Nekem az első két nap volt császár után brutál. Meg amikor mocorogtak a beleim ahogy rendezőttek vissza. Ha figyelsz miket eszel szerintem nem lesz baj. Én a leveseket kívántam azt rengeteget ettem. :D 1#
febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát egyes én semmit nem kívánok bevallom őszintén. Remélem majd fog ez változni.
febr. 11. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!