Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni hasmenés normális?

Császár utáni hasmenés normális?

Figyelt kérdés

Egy hete volt császárom. 5 napig voltam bent a kórházban és ott egyszer tudtam elmenni wc-re, de iszonyú szorulàsom volt.

Azóta itthon belövellt a tej, úgyhogy 3 napja (4 napja vagyok itthon) 37-37,1 a hőm. Fejek, mert nem tud szopizni a baba. Eddig itthon 3-szor tudtam nagy nehézségek árán elmenni nagy dolgot végezni és belül ilyen nyilaló érzést is érzek a végbélben. Aztán ma reggel még székrekedésem volt, ettem egy hét óta először egy joghurtot és egy doboz bolti tejberizst , ez volt a reggelim, mert nem nagyon van étvágyam a műtét óta. Aztán elkezdett reggeli után kb 1 órával morgolódni a hasam és mikor elmentem wc-re ment a hasam. Nem nagy mennyiségben, mert ugye enni sem eszem sokat, de hasmenés volt. Vettem be normaflort meg mértem a lázam, 36,8 eddig. 4 napja mióta itthon vagyok nem volt nálunk senki ,én nem mentem sehova szóval nem tudom ez most vajon vírus, vagy köze van a tejhez, vagy esetleg a császár miatt van?! Érdekes, mert eddig ugye székrekedésem volt durván, most meg ez az egyszeri hasmenés (eddig) nagyon fura.

Volt más is így? Nem tudom ha vírus,ki fogja ellátni a babát, mert nincs segítségünk, a férjem dolgozik.



febr. 11. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos fog. Én a húslevest nagyon kívántam. Azt ettem többször is. Én akkor éreztem, hogy most már baj nem lehet mikor kb 1,5 hónappal utána megkívántam a rantott húst burgonyapürével. Túl leszel majd rajta ne aggódj
febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem hittem, hogy ez ilyen. Senki nem mondta, hogy utána az étvágytalanság normális. Meg sokszor morgolódik a hasam, vagy hát a beleim. Akkor azok a visszarendeződés miatt vannak vajon?
febr. 11. 23:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez nem a császár miatt van, mármint hogy nincs étvágyad. Ez pusztán a szülés miatt van, a hormonok miatt. Próbálj sok rostot fogyasztani, leveseket, és rengeteg folyadékot.
febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amit 13as írt. Nekem mondták. Nekem kb egy hétige nem volt étvágyam de leveseket ettem meg próbáltam rostra figyelni. De majd helyre jön. A beleid rendeződnek vissza. Az "morog". De majd elmúlik.
febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló! Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok, most azért megnyugodtam. Ma is egész nap kutyorog a hasam de akkor ezek szerint ez tök normális. Remélem varratszedés után, kicsit könnyebb lesz.
febr. 12. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!