Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális a napi 3-4 hasmenés...

Normális a napi 3-4 hasmenés a 38. héten? Nem olyan vészes, hogy víz állagú, de a normál székletnél sokkal hígabb. Bocsánat a kérdésért.

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy igen, de azért hívd fel az orvosod, ha 3-4-nél többször van. És,hogy ez is lehet a szülés előjele. Én 2x szültem de nekem nem volt, bár nekem a burok repedt meg mindkétszer.

Könnyű szülést neked.

2009. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. júl. 27. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok, és kb. már 2 hónapja, van olyan nap hogy 4- szer megy a hasam és nálam elég vészes. Ennek ellenére még nem érzem, hogy a szülés előjele lenne, pedig már jöhetne. Könnyű szülést és jó babázást kívánok.
2009. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató! köszönöm, és viszont kívánom:)
2009. júl. 27. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ma kezdem a 38. hetet és kb.2 hete nekem is nagyon híg a székletem.Van ,hogy naponta 2* kell mennem .Bár nagyon sok gyümölcsöt eszem,lehetséges ,hogy attol van.
2009. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet:) úgy látszik a vége felé alkattól függően előfordulhat ez a téma. én is sok gyümit eszem, de csak pár napja sürget a WC..
2009. júl. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!