Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt lehet fogadni?

Szülésznőt lehet fogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első babánkat várjuk, így elég tapasztalatlanok vagyunk a témában. Az világos, hogy orvost nem fogadhatok, annál kell szülnöm, aki éppen bent van. Igaz ez a szülésznőre is, vagy őt lehet fogadni? Kaposváron szeretnék szülni. Ahány embert kérdeztem, mind mást mondtak, így olyan emberek véleményét szeretném kérni, akik nemrég szültek Kaposváron.


Köszönöm szépen előre is!



febr. 12. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet fogadni.
febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Államiba egyiket se tudsz választani. Pár éve vezették be. Egyes magánklinikák kínálnak olyan szüléscsonagot ahol választható náluk dolgozó orvos és szülésznő.
febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Csak győzd megfizetni!!
febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Államiba sajnos semmit, magánban mindent is választhatsz.
febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Államiba nope. Magánban lehet, de ugye az borsos, meg nem feltétlen jársz vele jobban.
febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, csak magánban lehet, én is legfőképpen emiatt döntöttem magán mellett, hogy majd inkább ott szülök.😊

Viszont igazuk van az előzőknek, tényleg nagyon húzós.😬

febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bábát fogadhatsz államiban is. Legalábbis nálunk így volt, amikor a Kisfiam szültem (Baranya megye, 2021).
febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, üdv az "új rendszerben". Utálom, hogy mindent eldöntenek helyettünk :(
febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!