Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki, milyen fogamzásgátló...

Ki, milyen fogamzásgátló módszert használt császáros szülés után?

Figyelt kérdés

Császáros szülés után milyen védekezési módszert ajánlanátok? Mire kell figyelni? Kinek, mi vált be?

Még szoptatok! Picurim még csak két hetes, de már előre szeretnék tájékozódni a dolgokról!


2010. okt. 24. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!4 hónapja szültem,még szoptatok!És a 6 hetes kontrollon tettem fel a Mirena hormonális fogamzásgátló spirált!5 éven belül nem tervezünk másik babát!Így megéri az árát(44000ft)!Most ez a legfejlettebb fogamzásgátló!Eddig bevált!Kényelmes és megbízható,szoptatás alatt is alkalmazható!
2010. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óvszert használtunk, már 13 hós a fiam, most vagyok 11 hetes terhes. Akartuk a másodikat, hogy hamar jöjjön, sikerült.
2010. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam, nem akartam tablettát szedni, ezért Pharmatex vagy Patentex hüvelytablettát vagy hüvelykúpot használtunk (spermicid, tehát megöli a spermákat), amit aktus előtt 10 perccel kell felhelyezni. 10-12 db kerül 1200 Ft-ba.
2010. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 25. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

szia


nekem fogigátlót irt fel a dokim, a Cerazette-t. bár olvastam róla nem túl jót is, de rtemélem én nem esek teherbe emellett.

2010. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!