Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a szülés...

Mi a véleményetek a szülés utáni Depo provera fogamzásgátló injekcióról? Volt aki azt kérte? Nem lett semmi baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
én azt kaptam amíg szopott a fiam.nekem szerencsére nem volt tőle semmi bajom.nem vettem észre semmi mellékhatást.
2011. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!Még annyit hogy fenékbe adják?
2011. febr. 8. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én már majdnem csípőbe kaptam.izomba adják egyébként.
2011. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2011. febr. 9. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!


De ez hogy működik?Menniy időnként van szuri?Mennyibe kerül?Már 14 hónapja szoptatok, cerazettet szedtem egy darabig, de folyton vérezgettem tőle, így abba hagytam, most vigyázunk....De ez érdekelne!!!


Előre is köszi

2011. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem most írták fel.Míg szoptat az ember addig lehet kérni.1000ft körül van azt mondta az orvos mert ő is ezt adta a lányának szülés után és 3 hónaponta kell beadatni.Csak gondoltam én is rákérdezek mert nem drága és kényelmesebbnek tűnik mint mindig gyógyszert szedni meg attól nekem is közti vérzéseim voltak.Most lesz 3 hetes a babám úgyhogy a 6 hetes kontrollnál én azt kérem szerintem.
2011. febr. 9. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha beírod a googleba a nevét ott is találsz róla szerintem egy két dolgot.
2011. febr. 9. 12:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen :)
2011. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1540 körül volt amikor én vettem,de már több mint fél éve nem azt kapom,mert már nem szoptatok és nem ajánlott normál esetben,mert nem hozza meg a vérzést(gondolom nem engedi a petét megérni).3 hónapos injekció.praktikusabb mint a bogyo,mert igy tuti nem felejti el az ember.ja és a házidokival is fel lehet már iratni a 2. injekciót,meg be is lehet vele adatni.
2011. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!