Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes controll előtt szex?

6 hetes controll előtt szex?

Figyelt kérdés
Letudtam a menstruaciot is, igy a 6 hetes controll előtt volt szex. Tudni fogja a nőgyógyász? (Nem volt semmi gond előtt meg utána sem.)
febr. 26. 08:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Császár volt
febr. 26. 08:44
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

mégis honnan tudná?

Nem írja ki az alsó tájad, hogy: utolsó belépés időpontja...

Oké, hogy nem volt semmi gond, de simán lehetett volna. Nagy felelőtlenség volt.

febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem, miért azon aggódsz, hogy ő tudni fogja-e... Én azon jobban aggódnék, hogy odabenn tényleg minden rendben legyen és ne okozzon a behatolás valami galibát.

A dokinak amúgy az is rohadtul mindegy, ha a szüles után nyomban szexelsz is, neki csak a páciense vagy.

febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ahogy az utolsó írja, a dokinak aztán tök nyolc, az se érdekli ha az első hét után szexelsz, a saját érdeked lenne..
febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ha összeszedtél valamit a méhed vagy a kismedencéd is begyulladhat sőt akár ha a hámosodás nem fejezedődött be és a méhszáj még nyitva volt örülhetsz, ha a méhed megmentik. Ez nem ijesztgetés hanem tény. És ez így van a császárnál is nemcsak természetes szülésnél. Nekem is császár volt, de én betartottam amit a doki mondott. Embere válogatja lehet már minden kész volt nálad lehet nem. Szerintem orbitális felelőtlenség nem kivárni a 6 hetet. Komoly fertőzésveszélynek tetted ki magad.
febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk 6 hét előtt 2 nappal volt, lehet nem akkora gond, mert lehet gyógyult voltál,a méhed nem nézi a naptárat, de ezt a kontrollt követően tudod csak meg. Szokta mondani az orvos, hogy szabad az út, vagy sem. Akkor szívás, ha azt mondja, na még kell idő a gyógyulásra.

Ha tapasztalsz valami panaszt, amit eddig nem, jobb szólni neki. Inkább toljon le, mintsem ne kezeljen valamit időben.

febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont a vizsgálat előtti nap volt a szex és beléd élvezett, akkor láthatja. De semmilyen nőgyógyászati vizsgálat előtt nem illik így.

Szerintem semmi bajod nem lesz, ha pár nappal a 6 hét letelte előtt szexeltetek. Vagy hetekkel előtte volt?

febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
6-os vagyok. Előre nem lehet tudni. Csak a saját példám tudom hozni. Nálam 6 hetes kontrollon még nem volt minden rendben. Tehát az, hogy valaki császárrál vagy természetesen módon szült oly mindegy. Van akinek 3 hét elteltével oké van akinek nem. És magunkba nem látunk. Én sem éreztem semmi kirívót és mégsem volt minden oké. Ezért tartom felelőtlenségnek. Mert a jól érzem magam és kívántam hát uccu neki csináljukból még lehet nagy baj. Ha szerencséje van semmi ha nincs szerencséje akkor fertőzés. És nem attól kéne parázni látja-e a doki, hanem hogy nem kapott-e el valamit.
febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
A császár talán még "rosszabb" is ebből a szempontból, nemcsak a méhlepény helyén van egy seb, aminek gyógyulnia kell, van egy plusz vágás is. A legkisebb fertőzés is jelenthet kockázatot, hamég nem gyógyult be rendesen akármelyik. Ezt magadnak nem tudod biztosra megállapítani (csatlakozom a 9-es válaszolóhoz, nekem is úgy volt. Már nem véreztem, semmit sem éreztem, mégis mondta az orvos, hogy még nem állt vissza minden úgy, ahogy kellett volna ennyi idő elteltével). Azért kérik, hogy a kontroll időpontjáig ne legyen semmi és fokozottan ügyelni kell a higéniára, mert ott seb van. A császár meg hiába rutin műtét, egy nagyműtét. A belső varrat állapota is fontos, nem mindenkinek ugyan úgy gyógyul. Van aki gyorsabban, van aki lassabban.
febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!