Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál 6hetes...

Tegnap voltam dokinál 6hetes kismama vagyok! Direk így mentem 2-3 hetes mensi késéssel, mert ilyenkor már kell lenni szívhangnak, de nem volt! Mindent rendben talált, két hét múlva controll. Más is járt így? Ugye lesz szívhang?

Figyelt kérdés
Mindenki írja, hogy 6hetesen érdemes először menni, mert addigra van szívhang. De nekem nem volt. :( Azt mondta az orvos, hogy szép, szabályos petezsák, benne egy 6hetes embrióval, szívhang még nincs. :(
2010. máj. 4. 07:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt 6 hetesen. Lehet később fogant, így később lesz szívhang is. Nem kell megrettenni. Legközelebb már biztos lesz. 39km
2010. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem volt 6 hetesen, szintén 8hetesen hívtak vissza, akkor már dobogott a kicsi szíve:)


5hónapos baba anyukája:)

2010. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is csak 7hetesen volt szívhang,a barátnőmnek meg 8hetesen!

Nyugodj meg! 2hét múlva,mikor megint mész,addigra már láthatod,ahogy pulzál a kis szíve!

2010. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mikor fogant, mert 1x voltunk együtt márciusban :)) Pont annyi idős babás vagyok, mint amennyinek kell lennem, csak a szívhang idegesít. :((
2010. máj. 4. 07:47
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon remélem, hogy minden okés lesz. :)
2010. máj. 4. 07:48
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
lehet később szivhang ha a petezsák szabályos mert általában az eldeformálodik össze esik ha baj van..akkor van aggodalomra ok már ha 2 hét mulva se lesz szivhang..de addigra a petezsák se szabályos lesz szerintem ha ez történne. de ne gondolj ilyenre a pozitiv hozzá állás sokat számit.
2010. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, ne idegeskedj!

6 hetesen szabályos petezsák, ennyi volt a papíron, még embrióról sem volt szó. 2 hét múlva kontrollon, 8 hetesen élő embrió (természetesen szívhanggal).

Semmi gond nem lesz, ne félj! :)

28 hetes km

2010. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 5+5 naposan voltam és szintén csak szabályos petezsák volt, benne semmi, még szíkhólyag sem látszódott, pedig én is pont középidőben ovuláltam. Tehát nyugodj meg, 2 hét múlva már lesz szívhang!
2010. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%
Itt sokan írják, hogy 6 hetesen mennek, és nincs semmi... 7-8 hetesnél hamarabb teljesen felesleges elmenni.
2010. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy gondolom, hogy inkább menjen el az ember már 6 hetesen és legfeljebb 2 hét múlva kontroll, minthogy esetleg méhen kívüli legyen a baba, aztán már csak arra eszméljen valaki, hogy szétrepedt a petevezetéke.

Az egyik ismerősöm most tesztelt pozitívat, de a 10 héten megy csak orvoshoz. Bátor ember, nem mondom!

2010. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!