Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruáció...

Szülés utáni menstruáció szoptatás mellett?

Figyelt kérdés

11 hete szültem, és tegnap nagyon enyhe, de kifejezetten menstruáció szerű vérzést tapasztaltam... ami megmagyarázza a hangulatomat, meg a fura, mindjárt-megjön érzést is. Azt hittem a rossz hírek miatt, amiket kaptam, vagyok sírásközeli állapotban, de ez nagyon is ismerős hangulat a terhesség előtti időkből.

De azt hittem ez még jóval később indul újra, szoptatok, elég rendesen van tejem is, plusz azt olvastam hogy ilyenkor az első menzi kifejezetten erős, ez meg alig-alig valami?

Hagyományos úton szültem, a vérzés utána majdnem hat hétig kitartott.


febr. 29. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma ugyanúgy nagyon gyenge vérzés van + rosszkedv.
febr. 29. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En ossze-vissza verezgettem szoptatas alatt. Kb 2-3 havonta 1 napig es nagyon gyenge volt. Elmentem orvoshoz, de nem talalt semmit, azt mondta, hogy valoszinuleg a hormonok miatt van.

Akkor jott meg rendesen, miutan abbahagytam a szoptatast, ra 1 honapra.

febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a baba 8 hónapos korában jött meg a menzeszem. Rögtön rendszeres is lett. 2 évig szoptattam.
febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 12 héttel szülés után gyengén megjött, azóta 3 hónap telt el, és nem jött meg azóta. Tejem még mindig van, nem változott semmi.
febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is mikor a kisfiam kb 3 hónapos volt, a gyerekágyi 6 hétig tartott. 1-2 nap maszatolás, utána 4 hónap szünet következett (6 hósan kezdtük a hozzátáplálást, 7hós volt mikor rendesen megjött és aztán 28 naponta rendszeres volt)
febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után 8 héttel kezdtem menstruálni, onnantól rendszeres volt, kizárólag anyatejes babák mellett. Teherbe is tudtam esni, hála Istennek. 🙏🏻
márc. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!