Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 6 hetes gyermekágyas időszak...

A 6 hetes gyermekágyas időszakot mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén elég örökmozgó típus vagyok, nem tudom elképzelni 1 hétig se hogy feküdjek csak. Ti mit csináltatok ebben az időszakban? Azért kicsit sétálni, boltba menni szabad, csak ne erőltessem meg magam?
márc. 3. 14:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%

???

Éltem tovább az életem. Na jó nem porszívoztam úgy 2 hétig mert császáros voltam. De elláttama a haztartást vittem a nagyot oviba,úszásra.....

márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Honnan vetted, hogy 6 hétig neked kellene ágyban feküdnöd?
márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
2es sok helyen ezt olvastam, hogy 6 hétig szigorúan pihenni kell nehogy komplikáció legyen
márc. 3. 15:05
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

Érezni fogod úgyis.

Én se voltam sose fekvős típus, állandóan mozgásban vagyok.

Császár után örültem hogy élek és fekhetek, rohadtul fájt felállni, leülni, járni, de még feküdni is...

Az hogy most mit képzelsz el, az csak egy dolog. Majd ha ott leszel érezni fogod mi bír a szervezeted.

márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem szokás 6 hétig feküdni vele 🙂 Sőt, igazából szinte semeddig (bár abban nagy egyéni eltérések vannak, hogy kit mennyire visel meg). Főleg akkor nem, ha mondjuk van nagytesó is.
márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

#3: egy újszülött anyjaként hogyan lehetne már pihenni?


Nyilván bizonyos dolgokat kerülni kell, pl. közösülés, illetve nem állsz neki fát vágni a kertben, de evidens, hogy egy séta belefér, amikor egyébként is egész napod a gyerek igényei tölti ki.

márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Én még ezt nem olvastam, hogy hat hétig feküdni kellene. Magától értetődő volt, hogy mászkálok, végzem a dolgom, ami gyerek mellett van bőven, sétálok a gyerekkel, hiszen ő sem élhet friss levegő nélkül.

Császáros voltam, nagyon nem ugráltam, de a mozgás, mászkálás nem maradt el, én se bírtam volna ki. Szerintem ne aggódj, nem lesz semmi baj, ha nem pihensz olyan szigorúan.

márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%
Császárral szültem. 4. napon hazamentünk a kórházból, éltem tovább az életemet, ahogy addig. Főzés, mosás, takarítás, bevásárlás, autót is vezettem stb.
márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hét pihenés nem jelenti, hogy 6 hétig feküdni kéne. Ne erőltesd meg magad, de úgyis érezni fogod, hogy mi fér bele és mi nem esik már jól.
márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%
A pihenés nem 6 hét fekvést jelent🤦‍♀️
márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!