Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten császármetszésnél...

Kecskeméten császármetszésnél az érzéstelenítés vagy az altatás jellemző?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mindkettő. Én érzészelenítést kaptam, mivel reggeliztem, és ezért nem altathattak. Azt nem tudom, hogy az altatást igényelni kell e. De tőlem megkérdezték, mit akarok.
2010. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezem: Ki volt az orvosod?
2010. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most voltam szülésfelkészítőn egy kecskeméti szülésznőnél! Ő azt mondta, h csak fájdalomcsillapítást adnak, hisz, ha altatnak, akkor a baba is bealszik pár percen belül és az életfunkciói megváltoznak ilyenkor. Nem tudnak helyes Apgar értéket megadni, DE, ha nagyon olyan a helyzet, akkor altatnak!!!!!!!!!!!!!!

Szerintem nagyon rossz lehet,h csak fájdalomcsillapítás van, hisz, akkor Te mindent hallasz, s talán látsz is ezt-azt!:(

üdv.:37 hetes kismami

2010. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is rossz lehet, ha csak érzéstelenítenek. Nekem volt egy kézműtétem pár éve, és csak helyi érzéstelenítéssel csinálták, de az nagyon kellemetlen volt. Minden motoszkálást éreztem brrrrr!
2010. okt. 27. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szükség van rá, akkor altatnak. Amúgy nem. És valóban hallasz mindent. Én pl. délben szültem, azt hallgattam, hogy ki milyen éhes... És nekem végig mondták, mit csinálnak, és érezni is fogom, mondták. Valóban éreztem, ahogy vették ki a picit. El vagy érzéstelenítve, mégis érzed....
2010. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja szültem császárral, és úgy tudom, hogy alapból epidurált adnak.Nem te választod meg, nem kívánságműsor.Velem is csak közölte az altatóorvos, hogy gerincbe kapom, de én nem bántam, mert az altatás szerintem rosszabb, tele van mellékhatással.Pl. hányni szoktak utána.De az is igaz, hogy ha bármilyen okból indokolt az altatás, akkor azt választják, de tényleg csak indokolt ( sürgősségi stb.) esetben. Én nem bántam, hogy észnél voltam.Nagyon nagy élmény volt, amikor felsírt a kislányom.Én is sírtam.És utána megmutatták egy pillanatra, úgy , ahogy volt, magzatmázasan, összegömbölyödve, és már vitték is el.De végig ordított, olyan jó volt hallani.Az altatás megfosztott volna ettől az élménytől
2010. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.+ spinális érzéstelenítésnél rögtön szoptathatsz,altatásnál nem.+mégis résztvevője vagy a saját szülésednek(ha már fizikailag nem adatott meg)nem pedig alszol.Egy hét múlva újrázok,és remélem ez is olyan pozitív élmény lesz mint az első!Szerintem nagy találmány a spinális érzéstelenítés!
2010. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték, hogy mit szeretnék, az érzéstelenítést kértem, mert azt mondták hogy jobb a babának.Érezni lehet, nem fájdalmas, kissé fura de nem kell megijedni.
2010. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél altattak,mert sürgősségi császár volt. De a másodiknál,mivel programozott volt,ott megkérdezték a műtő asztalon,hogy mit szeretnék. Az érzéstelenítést választottam.Ez mind Kecskeméten történt.
2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó két hozzászólónak: És kik voltak az orvosaitok? És ez mikor volt? Köszi
2010. nov. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!