Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Magenheim Ritát jó orvosna...

Dr. Magenheim Ritát jó orvosnak tartjátok? Illetve az Állami Egészségügyi Központ szülészetéről (régi MÁV-kórház) szeretnék véleményeket!

Figyelt kérdés
A doktornőről eddig jókat hallottam,de nem tapasztalatlan még a kora miatt?
2009. jan. 4. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőnél sose szülj!
2009. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért?
2009. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A doktornőt nem ismerem, bár én sem vagyok híve a női nődokiknak.

Én is a volt MÁV-ban fogok szülni, a szülőszobák első osztályúak most lettek felújítva. Minden szerdán van szülőszoba látogatás. Olyankor egy szülésznő végigkíséri az érdeklődőket és mindet megmutat, elmagyaráz mi hogyan fog (szokott) történni, mit vigyél magaddal stb. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak mikor én voltam. Nagyon szimpatikus volt az egész. A kórtermek viszont nem a legjobbak az nem lett felújítva meg állítólag ha nincs ott hely akkor más osztályra tesznek ahol ugye nem lehetsz a babával.


Üdv:

34 hetes kismama

2009. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj szerintetek a női orvosokkal?
2009. jan. 4. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Nincs semmi baj a női orvosokkal. Nyugodtan szülj nőnél, ha megnyugtatónak találod.

Különösen jó,ha már ő maga is szült. Tudni fogja min mész keresztül.

2009. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3.-ik válaszoló vagyok. 2 ismerősöm szült nőnél, az egyiknek jó volt a másiknak nem. A "másik" a MÁV-ban szült egy Honvédos dokinőnél de nem tudom a nevét. Én valahogy nem tartom szimpinek a női dokit, nem tudom megmondani miért. De sztem is nyugodtan szülj nála ha bízol benne.
2009. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


6 hete szültem a MÁVban és NAGYON meg voltam elégedve mindennel. Nem volt választott szülésznőm, hanem az ügyeletesnél szülten, de egy angyal volt. Az orvosom választott volt, és nagyon rendes volt ő is (férfi).

A baba utána végig velünk lehetett, de ha pihenni akartam, le lehetett adni a csecsemőosztályra.

Kaját viszont vigyenek majd neked, mert az nagyon kevés, és ráadásul rémes is!


Jó szülést, és írj nyugodtan, ha kérdésed lenne priviben!

2009. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Máv korház.Én Dr. Skriba Eszternél szültem ő volt pont az ügyeletes orvos. Nagyon rendesen bánt velem. Én őt javasolom.
2009. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő választ! :)
2009. jan. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!